سوال کاربر

چه چیزی باعث رفع و از بین بردن تیرگی و سیاهی واژن میشود و چطوری میشه تیرگی واژن رو از بین برد و سفید کرد

تاریخ ثبت : 1401/03/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


واژن به دلایل متعددی ممکن است شفافیت خود را از دست داده و دچار تیرگی شود. برای سفید کردن واژن روشهای پزشکی و خانگی بسیار متنوعی وجود دارد که برخی از موثرترین آنها عبارتند از:
    کرم های موضعی
    لیزر درمانی
    کربوکسی تراپی

    مزوتراپی و مزونیدلینگ
    ماسک های روشن کننده خانگی همچون آلوئه ورا
 

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ N.i


افزایش سن، تعریق و پوشین لباس زیر تنگ از جمله دلایل سیاهی و تیرگی واژن هستند. استفاده از روشهای درمانی پزشکی همچون لیزر و کربوکسی تراپی، موجب رفع تیرگی و سیاهی واژن می شوند. علاوه بر این، ماساژ واژن با روغن های گیاهی، ژل آلوئه ورا و عسل از راههای خانگی درمان تیرگی واژن به شمار می روند.

تاریخ ثبت : 1401/10/10

پاسخ ری


برای رفع تیرگی وارژن راه های مختلفی وجود دارد از جمله راه کارهای خانگی درست کردن محلول زرد چوبه و اب لیمو است که میتوان هفته ای دو بار استفاده شود 

و بهترین روش این است که وارژن اب رسانی شود چون اغلب تیرگی نواحی حساس بخاطر کبمود اب بدن است میتوانید اب رسان نواحی حساس را از داروخانه تهیه کرده و استفاده کنید و باید بگوییم که این راه حل ها قطعی نیست چون پوست بدن افراد مانند یکدیگر نیست و ممکن است تیرگی بدن شخص ارثی و وراثتی باشد.

تاریخ ثبت : 1401/11/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چه چیزی باعث رفع تیرگی واژن میشود برای رفع تیرگی واژن چی خوبه چی باعث از بین بردن تیرگی واژن میشود برای از بین بردن سیاهی واژن چی خوبه

مشاهده کلینیک زیبایی