سوال کاربر

طریقه و نحوه و روشاستفاده و مصرف شاه تره برای پوست چگونه است و چطوری استفاده کنیم؟

تاریخ ثبت : 1401/03/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


جهت برخورداری از  فواید گیاه شاتره برای پوست، بهتر است آن را به صورت خوراکی مصرف کرد. چند برگ گیاه شاتره را درون آب جوش بریزید و دمنوش آن را تهیه کرده و میل کنید. این دمنوش موجب پاکسازی بدن و افزایش سلامتی پوست خواهد شد. ضروری است که برای رسیدن به نتیجه مثبت از این دمنوش به صورت روزانه مصرف کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ ری


شاه تره گیاهی علفی هست که در فصل بهار بیشتر رویش داره و خواص های زیادی داره و برای استفاده برای پوستتون هم میتونید روغن شاه تره رو تهیه کنید و هفته ای دوبار به پوستتون ماساژ بدید و بعدش با مواد شوینده مناسب صورتتون بشورید . خوردن دمنوش و عرق شاه تره هم میتونه به روشن سازی پوست تاثیر بزاره . شاه تره گیاهی هست که در بدن سم زدایی میکند وعرق شاه تره برای رفع اکنه بسیار تاثیر گذار هست و برای بافت صورت و روشن سازی پوست عالی هست .

تاریخ ثبت : 1401/12/05

پاسخ مبینا

سمیرا

شاه تره طبیعت اش سرد .برای درمان آکنه مؤثره.واسه جای جوش کاربرد داره و موجب پاکسازی پوست میشه.خاصیت ضد التهابی داره بنابراین برای تورم .قرمزی .زخم .و درد پوست مفیده .برای کسایی که پسوریازیس دارن هم فایده داره .برای رفع خارش خوبه.خاصیت ضد پیری و جوان سازی داره .از چین و چروک جلوگیری میکنه .هم به شکل عرق میتونید استفاده کنید هم دمنوش .

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ مبینا

سمیرا

شاتره چون طبعش سرد سعی کنید زیاده روی نکنید در مصرفش

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


طریقه مصرف شاه تره برای پوست نحوه مصرف شاه تراه برای پوست استفاده از شاه تره برای پوست

مشاهده کلینیک زیبایی