سوال کاربر

چرا جراحان بینی خودشان را عمل جراحی زیبایی نمیکنند و علت و دلیل اینکه جراحان بینی خودشون عمل نمیکنند چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


دلیل اینکه چرا جراحان نسبت به عمل بینی خودشان اقدامی نمی کنند، می تواند متفاوت باشد. گاهی برخی از این جراحان علاقه‌ای به عمل بینی ندارند. علاوه بر این، بدیهی است که جراحان دارای وسواس بیشتری نسبت به نتیجه عمل باشند و اعتماد به جراح دیگر برای آنها سخت باشد. 
با توجه به اینکه جراحان خوب می دانند یکی از معیارهای عمل بینی پذیرفتن عواقب عمل بینی از نظر ظاهری و روحی است، ممکن است راضی به عمل نشوند.
 

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ N.i


عمل بینی یک انتخاب کاملا شخصی و سلیقه ای است. البته به این شکل نیس که هیچ یک از جراحان بینی اقدام به عمل بینی نکرده باشند. چه بسا بسیاری از جراحان نیز بینی خود را عمل کرده اند. با این حال برخی از جراحان به دلیل آگاهی از پیچیدگی عمل بینی و دوره نقاهت آن و به دلیل مشغله کاری اقدامی برای عمل بینی نمی کنند. ناگفته نماند که جلب اعتماد و رضایت جراحان بینی از نتیجه عمل بینی کاری سخت است.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ سمیرا

سمیرا

بعضی از جراحان بینی هم بینی خودشون رو عمل کردن ولی اکثرا عمل نمیکنن، چون جراحان معمولا انقد سرشون شلوغه که اصلا وقت ندارن و بعضیاشون که اصلا ظاهر واسشون مهم نیست

تاریخ ثبت : 1401/11/21

پاسخ مبینا

سمیرا

نمیشه تعمیم گزاری کرد اگه یه جراح دیدیم که عمل بینی انجام نداده بگیم پس همه همینن نه . هم جراح بینی هست که دماغ خودشونو عمل کردن و هم جراحان بینی هستن که براشون مهم نیست این قضیه از اعتماد به نفس کافی برخوردار هستن و اینکارو انجام نمیدن .

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


مگه خود جراح میتونه خودشو جراحی کنه !!!! 

به قول معروف کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره :))

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ mitra


خب دلایل زیادی داره. خیلی از جراحای زیبایی بینی با اینکه تخصص خودشون جراحی بینی هستش اعتقادی به جراحی ندارن و اونو یه کار بیهوده میدونن!

تاریخ ثبت : 1402/01/20

پاسخ ماهک


من جراح مرد ندیدم که بینی شو عمل کنه اما تا الان چندتا جراح بینی خانم دیدم که بینی شو جراحی کرده 

نمی خوام بگم که به جنسیت بستگی داره  ولی به نظرم  نمیشه گفت چون چند تا دکتر که دیدیم بینی شون عمل نبوده پس همشون اینجورین 

خیلی وقتا عدم تمایل یا حتی بی اعتمادی به بقیه دکترا نداشتن وقت و بی اهمیتی این قضیه می تونه دلیلیش باشه 

تاریخ ثبت : 1402/05/18
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا جراحان بینی خودشان عمل نمیکنند

مشاهده کلینیک زیبایی