سوال کاربر

آیا چسب زدن به بینی بعد از عمل جراحی زیبایی بینی تاثیر دارد و دقیقا چسب بینی چه تاثیری دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


استفاده از چسب بینی بعد از عمل منجر به کنترل رشد تورم شده و دوره نقاهت را کوتاه می کند. البته چسب بینی می تواند در فرم دهی بهتر بینی نیز تاثیر داشته باشد. به طور کلی و با توجه به ساختمان بینی، استفاده از چسب بینی در دو هفته اول بسیار ضروری است.

چسب زدن بینی بعد از عمل در تسریع فرایند بهبودی موثر است. اگر از چسب بینی به درستی استفاده شود، می توان شاهد از بین رفتن شدت ورم شد. گفتنی است که نوعی دیگر از چسب بینی وجود دارد که بدون نیاز به جراحی مورد استفاده قرار میگیرد. این چسب که چسب لیفت بینی نام دارد، با قرار گرفتن روی بینی به صورت موقت موجب خوش فرمی بینی می شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ N.i


چسب زدن به بینی از نکات مراقبتی بعد از عمل بینی است و باید به درستی اجرا شود. چسب زدن به بینی بعد از عمل به کنترل تورم آن کمک می کند. یکی دیگر از مزایای چسب زدن به بینی بعد از عمل، کمک به فرم دهی بهتر بینی و پیشگیری از افتادگی آن است.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ ملیکا


بله خیلی موثره و تقریبا باید تا دوماه باید از چسب بینی استفاده کنین. البته اگه بینیتون گوشتیه باید مدت زمان بیشتری از چسب استفاده بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/27
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا چسب زدن بینی تاثیر دارد آیا چسب بینی تاثیر دارد آیا چسب زدن به بینی بعد از عمل تاثیر دارد چسب زدن به بینی بعد از عمل چه تاثیری دارد

مشاهده کلینیک زیبایی