سوال کاربر

چرا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی بینی کیپ میشود و علت و دلیل کیپ شدن بینی پس از عمل چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


کیپ شدن و یا گرفتگی بینی بعد از عمل بینی معمولاً به دلیل وجود پانسمان در داخل بینی اتفاق می افتد. همچنین ورمی که بینی بعد از عمل درگیر آن میشود، باعث گرفتگی بینی می شود. با توجه به طبیعی بودن کیپ شدن بینی بعد از عمل، بهتر است تحمل کرد تا این عارضه خود به خود از بین برود.

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ شیدا


یکی از مشکلاتی که معمولا بعد از عمل بینی ممکنه واسه خیلیا ایجاد بشه کیپ شدن بینی هستش. کیپ شدن بینی هم باعث میشه که شما نتونین به راحتی تنفس کنین. علل مختلفی هم باعث کیپ شدن بینی میشه. یکی از مهم ترین علت ها اینه که شما تا مدتی نمی تونین داخل بینی رو تمیز کنین و مخاط جمع شده داخل بینی راه تنفسی شما رو مسدود می کنن. برای حل این مشکل هم میشه از داروهای ضد احتقان بینی مثل اسپری سدیم کلراید استفاده کرد. وجود پانسمان‌ها تو بینی هم باعث ایجاد مشکل تنفسی میشن اما بعد از خارج کردن پانسمان‌ها معمولا گرفتگی بینی برطرف میشه اما اگه این مشکل طولانی مدت شد شاید نیاز به انجام یه جراحی ترمیمی دیگه باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/15

پاسخ ری


بعد از جراحی بینی معمولا بینی کیپ میشه و باعث میشه نفس کشیدن براتون خیلی دشوار باشه دلیلشم میتونه تورم بینی باشه . اگر شما جراحتون بخاطر انحراف و پولیپ بینیتون هست ممکنه که نیاز به جراحی ترمیمی داشته باشید 

تاریخ ثبت : 1401/12/05

پاسخ مبینا

سمیرا

یکی از دلایلش برداشتن بیش از حد غضروف بینی و در نتیجه کوچک شدن دریچه بینی هست.باید پیش پزشک برید که معاینه کنه ببینه علت بینی چی هست .یه دارو هم هست ضد گرفتگی بینی میتونید با توجه به تجویز پزشک ازش استفاده کنید.سعی کنید موقع خوابیدن سرتون یکم بالاتر از بدنتون قرار بگیره.

تاریخ ثبت : 1402/01/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا بعد از عمل بینی بینی کیپ میشود علت کیپ شدن بینی بعد از عمل بینی دلیل کیپ شدن بینی بعد از عمل چرا بعد از جراحی بینی بینی کیپ میشود

مشاهده کلینیک زیبایی