سوال کاربر

برای برداشتن خال با لیزر بهتره یا جراحی بهتر است از کدام خوبه استفاده کنیم؟

تاریخ ثبت : 1401/03/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در روش جراحی برداشتن خال، پوست برش داده شده و خال از ریشه خارج می شود؛ به طوریکه هیچ اثری از آن باقی نماند. در این روش امکان برگشتن خال بسیار کم و حتی ناممکن است. برداشتن خال با لیزر در چند جلسه انجام می گیرد، بدون اینکه برشی روی پوست ایجاد شود. در این روش، احتمال برگشتن خال وجود دارد. با تمام اینها، انتخاب روش برداشتن خال بهتر است با توجه به نوع خال و توسط پزشک انجام گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/13

پاسخ سمیرا

سمیرا

برداشتن خال با لیزر بهتر از جراحیه

تاریخ ثبت : 1401/03/13

پاسخ کوثر


نمیشه گفت که کدوم روش بهتره چونکه بستگی داره اندازه ی خال چقدره. اگه خال کوچیک یا سطحی باشه قطعا از روش لیزر استفاده میشه اما گاهی اوقات خال به قدری بزرگه که روش لیزر کارساز نیست. عوامل دیگه ای مثل سن بیمار و رنگ خال هم ممکنه تو انتخاب روش برداشت خال تاثیر بذاره. 

تاریخ ثبت : 1401/03/30

پاسخ ری


برای برداشتن خال روش جراحی و لیزر هست که لیزر همون پلاسما هست خیلی بهتره و احتمال برگشتش کمتره و اصلا دردی نداره اما جای معتبر رو انتخاب کنید برای برداشتن خالتون شاید شما بعد از برداشتن خال خیالتون راحت باشه که دیگه برنمیگرده اما باید بگم که تا یک ماه باید مراقبت کنید و از هیچ وسایل ارایشی استفاده نکنید و حتما از زینک اکساید استفاده کنید .

تاریخ ثبت : 1401/11/24

پاسخ مبینا

سمیرا

خالهای مادرزادی چون عمق شون زیاده بهتره با استفاده از جراحی برداشته بشن .اگه خال عمق کمی داشته باشه میشه با لیزر برداشت . خالهایی که موهای ضخیم دارن اونا هم بهتره که با جراحی برداشته بشه چون تا طول ریشه مو سلول‌های خال هم ادامه دارن 

تاریخ ثبت : 1402/01/04
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برداشتن خال با لیزر بهتره یا جراحی برداشتن خال با لیزر بهتر است یا جراحی برداشتن خال با جراحی بهتر است یا لیزر

مشاهده کلینیک زیبایی