سوال کاربر

آیا رنگ موی دودی نیاز به دکلره دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


رنگ موی دودی را میتوان هم با دکلره و هم بدون دکلره مورد استفاده قرار داد. بدیهی است که اگر رنگ موی دودی پس از دکلره استفاده شود، رنگ مویی مطابق با کاتالوگ به دست خواهد آمد. از رنگ موی دودی بدون دکلره ممکن است رنگی متفاوت تر و تیره تر از رنگ اصلی به دست آید. بنابراین، این یک انتخاب شخصی است و البته لازم است برای دکلره به یک آرایشگر حرفه ای و کاربلد مراجعه کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ شیدا


رنگ موی دودی جزو رنگ های خیلی جذابیه که معمولا خانومای جوون خیلی بهش علاقه دارن. واسه این رنگ باید قبلش موهاتون رو دکلره کنین اما اگه موهاتون به شدت آسیب دیده و امکان دکلره کردن رو ندارین می تونین حتی بدون دکلره هم این رنگو به موهاتون بزنین. فرمول رنگ موی دودی بدون دکلره این هستش: رنگ موی بژ متوسط: 40 میل، رنگ موی بژروشن: 30 میل، رنگ موی زیتونی شماره 7: 30 میل، رنگ موی دودی شماره 6: 20 میل، اکسیدان نمره 1 واریاسیون نقره ای هم 4 سانت. طبق فرمولی که گفتم بهتون رنگ ها رو باهم دیگه ترکیب کنین و به مو بزنین. یه کلاه پلاستیکی رنگ بذارین رو سرتون و حدود 45 دیقه صبر کنین تا رنگ خوب خودشو بگیره. بعد می تونین موهاتونو بشورین. از اونجایی که تو این ترکیب رنگ مو از دکلره استفاده نمیشه موهاتون هیچ آسیبی نمی بینه و یالتون راحت باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ mitra


کسایی که رنگ پوستشون روشنه واسه رنگ کردن موهاشون می تونن از رنگ دودی استفاده کنن چونکه خیلی این رنگ بهشون میاد. تو فرمول اصلی این رنگ باید حتما از دکلره استفاده بشه اما دکلره به شدت به مو آسیب میزنه. اگه می خواین این رنگو بدون دکره به مو بزنین از این فرمول استفاده کنین: 

رنگ شماره ی 8.0 و 8.32 به ترتیب 40 و 30 میل   

رنگ‌  E7زیتونی 30 میل

واریاسیون نقره ای و اکسیدان 6 درصد 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ N.i


درصورتیکه انتظار ما از رنگ موی دودی دقیقا همان رنگ موی روی کاتالوگ باشد، دکلره کردن ضروری است. با این وجود، اگر موها ضعیف و مستعد آسیب باشند نباید به سراغ دکلره رفت. رنگ موی دودی بدون دکلره نیز رنگ موی جذابی خواهد بود و تنها شاید کمی تیره تر از رنگ کاتالوگ به نظر برسد. به طور کلی، بهتر است که در مورد رنگ موی دودی و دکلره کردن موها با یک آرایشگر باتجربه و کاربلد مشورت کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مبینا

سمیرا

بله اصلا بدون دکلره جواب نمیده . حتما باید زیرش دکلره بزنید . اگه موهاتون دکلره است ترکیب خاکستری ۱۰   و دودی ۱۰ واقعا زیبا میشه روی موهاتون 

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ ری


بله اگه دکلره نکنید اصلا باز نمیشه و باعث خراب شدن رنک موهاتونم میشه

تاریخ ثبت : 1402/04/29

پاسخ ماهک


فکر می‌کنم مثل بقیه رنگ ها باشه نیازی نباشه که حتما دکلره بشه هم میتونی همینجوری استفاده کنی هم دکلره کنی . 

ولی قطعا دکلره ظاهر قشنگتری داره . 

تاریخ ثبت : 1402/05/27

پاسخ هانیه


رنگ موی دودی یکی از رنگ‌های موی تیره و گرم است که به طور معمول برای تغییر رنگ موها به کار میره ، به عوامل زیادی بستگی دارد که شامل رنگ فعلی مو، نوع و کیفیت رنگ دودی، و همچنین نتیجه مطلوب هست.
دکلره به عملیات حذف رنگ طبیعی مو و تغییر رنگ  به رنگ موردنظر عمل  میکنه . اگر می‌خواهید از رنگ موی تیره به رنگ دودی برسید، در بسیاری از موارد دکلره لازم نیست. اما اگر موهای شما رنگی بسیار تیره دارند و قصد دارید  به رنگ دودی برسه ، ممکن هست نیاز به مراحلی از دکلره داشته باشه  تا رنگ موها روشن‌تر بشه  تا رنگ دودی  بهتر بر روی مو باز،بشه.
 

تاریخ ثبت : 1402/05/30
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی دودی نیاز به دکلره دارد آیا رنگ کردن مو با رنگ موی دودی نیاز به دکلره دارد

مشاهده کلینیک زیبایی