سوال کاربر

چرا باید بعد از عمل جراحی زیبایی بینی به پهلو خوابید و علت و دلیل به پهلو خوابیدن بعد از عمل بینی چیست

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


بعد از عمل بینی حداقل تا سه هفته نباید به پهلو خوابید. به پهلو خوابیدن بعد از عمل بینی ممکن است منجر به ورم یک طرفه و نامتقارن شدن بینی شود.

به مدت شش هفته بعد از عمل بینی به پهلو نخوابید.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ N.i


بعد از عمل زیبایی بینی، برای حفظ فرم اصلی بینی باید نکات مورد نیاز در حین خواب را رعایت کرد. یکی از این نکات خوابیدن رو به بالاست، به طوریکه زیر سر چند بالش قرار داده شده باشد. خوابیدن به پهلو بعد از عمل بینی اکیداً ممنوع بوده و حتی ممکن است عوارض جبران ناپذیری داشته باشد. تورم یک طرفه و اختلال در فرم بینی از عواقب خوابیدن به پهلو بعد از عمل بینی محسوب می شوند.

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ mitra


نحوه ی درست خوابیدن بعد از عمل خیلی مهمه. در واقع شما باید یه جوری بخوابین تا کمترین فشار به بینی وارد بشه. خوابیدن روی کمر، بهترین حالت واسه خوابیدن بعد از انجام جراحی زیبایی بینیه و به هیچ عنوان نباید به روی صورت و یا به سمت پهلوها خوابید. اگه به پهلو بخوابین باعث میشه که سوراخ بینی به سمت پایین متمایل میشه و اینطوری اذیت میشین. پس تا سپرس شدن دوره ی نقاهت نحوه ی صحیح خواب رو یاد بگیرین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا باید بعد از عمل بینی به پهلو خوابید چرا باید بعد از جراحی بینی به پهلو خوابید آیا بعد از عمل بینی باید به پهلو بخوابیم

مشاهده کلینیک زیبایی