سوال کاربر

چرا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی زشت شدم و علت و دلیل زشت شدن بعد از عمل بینی چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برخی از افراد بعد از عمل بینی احساس زشتی و بد شکلی دارند. البته افرادی که تن به عمل بینی می دهند باید هر نوع عوارض آن بخصوص بد فرمی بینی را بپذیرند. با این حال، برای مشاهده فرم نهایی بینی و صورت بهتر است اجازه داد تا تمام تورم و التهابات و کبودی صورت از بین رفته و سپس قضاوت کرد. درصورتیکه پس از گذشت یک سال از عمل بینی همچنان نسبت به چهره خود نارضایتی دارید، ممکن است به دلیل فرم نامناسب بینی شما باشد.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ سمیرا

سمیرا

شاید بهت نمیاد بینی کوچیک تر

ولی خیلی بعیده کسی بعد از عمل بینی زشت بشه شاید خودت اینجوری فکر میکنی 

تاریخ ثبت : 1401/03/13

پاسخ شیدا


خیلیا بعد از عمل بینی احساس می کنن که زشت شدن و ممکنه که حتی به خاطر این موضوع دچار افسردگی هم بشن. واقعیت اینه که بینی شما در طی عمل دچار تغییراتی شده و چهره ی شمارو هم تا حدودی عوض کرده و زمان میبره تا به چهره ی جدید خودتون عادت کنین! به احتمال زیاد بعد از گذشت زمان و عادت کردن به چهره ی جدید خودتون این حس ناراحتی و غم و افسردگی که بهتون دست داده از بین میره. علت دیگه ای هم که وجود داره و باعث زشت شدن چهره ی افراد بعد از عمل میشه اینه که این افراد از دکترشون درخواست می کنن که فرم بینیشون رو فانتزی کنه و برای این کار دکتر مجبور میشه که بینی رو بیش از اندازه کوچیک کنه و این احتمال وجود داره که بعد از عمل بینی هیچ تناسبی با سایر اجزای صورت نداشته باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ mitra


خیلیا بعد از عمل بینی احساس می کنن که زشت شدن و حتی به خاطر این موضوع دچار افسردگی هم میشن. اینکه فک می کنین زشت شدین به چند دلیله: 

اول اینکه هنوز تورم بینی شما نخوابیده. شما باید حداقل یکی دوماه صبر کنین تا کبودی و تورم بینی بخوابه و بعد برین جلو آینه و در مورد چهره تون نظر بدین. 

دوم اینکه بینی شما خیلی تغییر کرده و شما هنوز به این چهره ی جدید خودتون عادت نکردین. 

سوم اینکه شاید پزشک نتونسته اونطور که باید رضایت شما رو جلب کنه و فرم بینیتون با اون چیزی که قبل از عمل تو ذهن داشتین متفاوته. به هر حال اگه واقعا فک می کنین که چهره تون زشت شده می تونین یه عمل بینی دیگه انجام بدینو فرم بینی رو تغییر بدین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ ری


عمل بینی تقریبا یه عمل پر ریسک برای کسایی که دماغ خیلی بزرگی ندارند و مشکل خاصی ندارن هست . چون نهایت تغییرش بیست درصده و وقتی شما مشکل خاصی دماغتون نداشته باشه ممکنه بعد عمل از نظر خودتون زشت شده باشید . اما کسی که از نظر ظاهری واقعا دماغ بزرگی داشته باشه و ظاهر صورتشو زشت کرده باشه بعد از جراحی بینی دچار تغیرات خوب میشه و بیشتر تغییر میکنه . اما این عمل بینی هرچند سبک باشه بازم نیاز به مراقبت های خیلی زیادی داره . که مو به مو اونجوری که دکترتون گفته باید انجام بدبد و اینکه بعضیا فکر میکنن که در نهایت استفاده از چسب بینی یکی دوماه باید باشه ولی باید بگم برای اینکه دماغتون فرم بهتری داشته باشه باید حداقل یک سال از چسب بینی استفاده کنید . چسب بینی یکی از دلایل خوابیدن ورم بینی و قشنگتر نشون دادن بینی هست.

تاریخ ثبت : 1401/12/09

پاسخ مبینا

سمیرا

چون هنوز مغزت به قیافه جدیدت عادت نکرده بعد یه مدت مغزت با قیافه  جدیدت عادت میکنه و اینکه تقریبا تا یکسال هنوز بینی تورم خودشو داره تازه اینا در صورتی که عمل موفقیت آمیز باشه اگه دکتر خوب نباشه و خوب عمل نکرده باشه اون کلا بحث اش جداست ‌ . کلا عمل بینی هر دکتری مثل امضا می مونه هر دکتری همه مریض هاش و یه جور عمل بینی انجام میده واسه همین اگه میخوای بدونی کار دکتری خوب هست یانه وعمل بینی اون دکتر و میپسندی یا نه بهتره به نمونه عمل هاش دقت کنی

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


بعد از عمل بینی کلا فرم صورتت خیلی تغییر می کنه ، اما زشت شدن …! نمیدونم 

یا اینجوری احساس می‌کنی یا اطرافیانت دارن بهت کامنت منفی میدن . 

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ Mary


زشت که قطعا نشدی ، فقط چهره جدیدت برات یکم غریبس چون بعد از جراحی بینی خیلی تغییر می‌کنی 

واینکه اگه تازه عمل کردی قطعا الان خیلی بینی و صورتت ورم داره بعد یه مدت که جا بیفته و ورم صورتت بخوابه اوکی میشه. 

تاریخ ثبت : 1402/02/28

پاسخ ماهک


اولا هیچ تعریفی برلی زشت و زیبایی وجود نداره احتمالا تو از چهره قبل از عمل خودت حدود ۸۰ درصد راضی بودی و الان بعد از جراحی صورتت برای خودت نا اشناس ولی بعد یا جدت عادی میشه 

و اینکه تو  حس کردی صورتت به جراحی نیاز داره که اینکارو انجام دادی بهتر که ازش پشیمون نشی چون تصمیم تو بود 

و اینکه یکم صبر کن ، چون اوایلش واقعا صورتت جالب نمیشه ، کل صورتت کرم داره و…… یا مدت بگذره و بینیت برای خودت جا بیفته احتمالش زیاده که نظرت تغییر  نکنه 

تاریخ ثبت : 1402/05/09
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا بعد از عمل بینی زشت شدم چرا بعد از جراحی بینی زشت شدم علت زشت شدن بعد از عمل بینی دلیل زشت شدن بعد از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی