سوال کاربر

چرا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی زشت شدم و علت و دلیل زشت شدن بعد از عمل بینی چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برخی از افراد بعد از عمل بینی احساس زشتی و بد شکلی دارند. البته افرادی که تن به عمل بینی می دهند باید هر نوع عوارض آن بخصوص بد فرمی بینی را بپذیرند. با این حال، برای مشاهده فرم نهایی بینی و صورت بهتر است اجازه داد تا تمام تورم و التهابات و کبودی صورت از بین رفته و سپس قضاوت کرد. درصورتیکه پس از گذشت یک سال از عمل بینی همچنان نسبت به چهره خود نارضایتی دارید، ممکن است به دلیل فرم نامناسب بینی شما باشد.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ سمیرا

سمیرا

شاید بهت نمیاد بینی کوچیک تر

ولی خیلی بعیده کسی بعد از عمل بینی زشت بشه شاید خودت اینجوری فکر میکنی 

تاریخ ثبت : 1401/03/13

پاسخ مهرنوش


خیلیا بعد از عمل بینی احساس می کنن که زشت شدن و ممکنه که حتی به خاطر این موضوع دچار افسردگی هم بشن. واقعیت اینه که بینی شما در طی عمل دچار تغییراتی شده و چهره ی شمارو هم تا حدودی عوض کرده و زمان میبره تا به چهره ی جدید خودتون عادت کنین! به احتمال زیاد بعد از گذشت زمان و عادت کردن به چهره ی جدید خودتون این حس ناراحتی و غم و افسردگی که بهتون دست داده از بین میره. علت دیگه ای هم که وجود داره و باعث زشت شدن چهره ی افراد بعد از عمل میشه اینه که این افراد از دکترشون درخواست می کنن که فرم بینیشون رو فانتزی کنه و برای این کار دکتر مجبور میشه که بینی رو بیش از اندازه کوچیک کنه و این احتمال وجود داره که بعد از عمل بینی هیچ تناسبی با سایر اجزای صورت نداشته باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ مینا


خیلیا بعد از عمل بینی احساس می کنن که زشت شدن و حتی به خاطر این موضوع دچار افسردگی هم میشن. اینکه فک می کنین زشت شدین به چند دلیله: 

اول اینکه هنوز تورم بینی شما نخوابیده. شما باید حداقل یکی دوماه صبر کنین تا کبودی و تورم بینی بخوابه و بعد برین جلو آینه و در مورد چهره تون نظر بدین. 

دوم اینکه بینی شما خیلی تغییر کرده و شما هنوز به این چهره ی جدید خودتون عادت نکردین. 

سوم اینکه شاید پزشک نتونسته اونطور که باید رضایت شما رو جلب کنه و فرم بینیتون با اون چیزی که قبل از عمل تو ذهن داشتین متفاوته. به هر حال اگه واقعا فک می کنین که چهره تون زشت شده می تونین یه عمل بینی دیگه انجام بدینو فرم بینی رو تغییر بدین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا بعد از عمل بینی زشت شدم چرا بعد از جراحی بینی زشت شدم علت زشت شدن بعد از عمل بینی دلیل زشت شدن بعد از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی