سوال کاربر

چرا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی زیر چشم کبود می شود و علت و دلیل آن چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در طی عمل بینی ممکن است آسیب هایی به عروق خونی وارد شود. آسیب رسیدن به این عروق، موجب ترشح قطرات خونی به سایر نقاط زیرین پوست خواهد شد. کبودی زیر چشم بعد از عمل بینی نیز بر اثر قطرات خونی منتقل شده به این ناحیه ایجاد می شود. کبودی اطراف چشم بعد از جراحی بینی اتفاقی رایج بوده و به زودی رفع میشود.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ مائده


خیلیا بعد از انجام عمل بینی متوجه میشن که قسمت زیر چشمشون کبود شده. این مشکل معمولا برمیگرده به اینکه پزشک از چه روشی واسه جراحی بینی استفاده کرده؟ بسته یا باز؟ به هرحال کبودی و ورم بینی بعد از عمل واسه خیلیا ممکنه که اتفاق بیوفته اما جای نگرانی نیست چونکه بیشتر از دو سه هفته طول نمیکشه و برطرف میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/06/16

پاسخ م.رستگار


کبود شدن بخش هایی از صورت بعد از جراحی طبیعی است و البته میزان این کبودی در افراد مختلف نیز متفاوت است و بستگی به پوست شما دارد هر چه پوست شما نازک و حساس تر باشد شدت آن بیشتر میشود 

اما جای نگرانی نیست،  چون خیلی ماندگاری ندارد و با گزاشتن کمپرس یخ خیلی زود از بین میرود .

تاریخ ثبت : 1401/12/11

پاسخ مبینا

سمیرا

پوست دور چشم حساسه . به همین خاطر زیر چشم ها کبود میشن . حتی مامان یکی از دوستام سفیدی چشمش هم کبود شده بود بعد یه مدت خودش رفع میشه .

تاریخ ثبت : 1402/01/04
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا بعد از عمل بینی زیر چشم کبود میشود چرا بعد از جراحی زیبایی بینی زیر چشم کبود میشود علت کبود شدن زیر چشم بعد از عمل دلیل کبود شدن زیر چشم بعد از جراحی بینی چیست

مشاهده کلینیک زیبایی