سوال کاربر

چرا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی صورت کبود میشود و علت کبود شدن صورت پس از عمل بینی چیه؟

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در حین عمل بینی ممکن است به قطرات خونی از مسیر اصلی خود و از مویرگ ها خارج شده و به لایه های زیرین پوست منتقل شود. کبود شدن صورت بعد از عمل بینی از عوارض رایج و طبیعی است و جای نگرانی ندارد. البته برای کنترل کبودی بعد از عمل بینی راهکارهای متعددی وجود دارند که عمل به آنها ضروری است.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ شیدا


تغییر رنگ پوست صورت و کبود شدن بعد از عمل بینی علت های مختلفی داره. مواردی مثل خوابیدن به پهلو یا  به روی شکم و حرکت دادن بیش از اندازه صورت و پایین انداختن سر و... ممکنه باعث ایجاد کبودی بشه. برای کاهش کبودی صورت به این نکاتی که میگم توجه داشته باشین: 

سعی کنین تا جای ممکن در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرین. تا سه چهار روز بعد از عمل از آب میوه های طبیعی استفاده کنین. بعد از عمل استراحت کنین اما نه به شکل مطلق چونکه استراحت مطلق و تحرک نداشتن هم باعث افزایش کبودی و تورم میشه. دو هفته قبل از عمل هم از داروهایی مثل آسپیرین و پروفن استفاده نکنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/13

پاسخ مبینا

سمیرا

حتی گاهی بعضی افراد سفیدی چشم شون بعد عمل بینی کبود میشه .این کبودی ها موقتی خیلی زود بعدش رفع میشه پس نگران کننده نیس کاملا طبیعی پیش میاد

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا بعد از عمل بینی صورت کبود میشود چرا بعد از جراحی بینی صورت کبود میشود علت کبود شدن صورت بعد از عمل جراحی زیبایی بینی چیه

مشاهده کلینیک زیبایی