سوال کاربر

آیا بخیه های عمل جراحی زیبایی بینی جذبی است و جذب میشود و نیازی به کشیدن ندارد

تاریخ ثبت : 1401/03/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در جراحی باز بینی، بخیه ها معمولاً از هر دو نوع جذبی و غیرجذبی انتخاب می شود. اغلب بقیه هایی که در داخل بینی قرار میگیرند از نوع جذبی بوده و برخی از بخیه هایی که روی کار قرار دارند از نوع غیر جذبی انتخاب می شوند.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ ملیکا


تو عمل بینی از دو نوع بخیه استفاده میشه: بخیه های جذبی و غیرجذبی. از بخیه های جذبی واسه داخل بینی استفاده میشه و همونجوری هم که از اسمش مشخصه بعد از یه مدتی جذب پوست میشه و از بین میره اما از بخیه های غیرجذبی واسه قسمت بیرونی بینی استفاده میشه. همونطور که از اسمش هم مشخصه این بخیه ها جذب پوست نمیشن و بعد از حدود 1 هفته که آتل بینی برداشته میشه این بخیه ها هم کشیده میشن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/17

پاسخ mitra


تو روند جراحی بینی پزشک بینی شما رو برش میده و بعدش بخیه می زنه. واسه قسمت داخلی بینی از بخیه های جذبی استفاده می کنه اما برای قسمت بیرونی از بخیه های غیرجذبی استفاده می کنه که بهش می گن بخیه های کشیدنی. یعنی بعد از گذشت یه هفته تقریبا باید مجدد برید پیش دکتر تا براتون بکشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بخیه های عمل بینی جذبی است آیا بخیه های جراحی زیبایی بینی جذبی است آیا برای عمل زیبایی بینی از بخیه های جذبی استفاده میشود آیا بخیه های عمل زیبایی بینی جذب میشوند

مشاهده کلینیک زیبایی