سوال کاربر

آیا رنگ موی مشکی به پوست سبزه میاد و برای پوست سبزه رنگ موی مشکی میاد یا رنگی

تاریخ ثبت : 1401/03/10
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای پوست سبزه میتوان تناژ رنگی مختلفی را به کار برد که رنگ موی مشکی نیز از این قضیه مستثنا نیست. به طور کلی، رنگ موی مشکی برای انواع پوست جذابیت خاصی به همراه دارد. در رنگ موی مشکی برای پوست سبزه می توان از هایلایت های روشن استفاده کرد و به جذابیت رنگ مو افزود.

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ شیدا


واسه رنگ کردن موها یکی از چیزایی که باید بهش توجه بشه رنگ پوسته. در واقع این رنگ پوستتون هستش که مشخص می کنه که باید چه رنگی به مو بزنین و چه رنگی اصلا بهتون میاد؟ اگه پوستتون سبزه و تیره هستش می تونین از این رنگ هایی که میگم استفاده کنین: رنگ بلوند طلایی،رنگ شکلاتی و یا فندقی. اگه هم میخواین رنگ موی مشکی بزنین باید به رنگ چشم هاتون توجه داشته باشین. اگه رنگ چشمتون مشکیه می تونین از رنگ مشکی پرکلاغی استفاده کنین اما اگه رنگ چشمتون قهوه ای هستش بهتره از رنگ های قهوه ای مثل قهوه ای شکلاتی یا نسکافه ای استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ N.i


رنگ موی مشکی برای رنگ پوست سبزه جذابیت خواهد داشت به خصوص اگر از هایلایت های روشن همچون تناژ قرمز بر روی آن استفاده شود. علاوه بر رنگ موی مشکی، رنگ موی قهوه ای برای پوست سبزه انتخاب بسیار مناسبی است.

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ mitra


رنگ مشکی جزو رنگاییه که هم به افراد دارای پوست روشن میاد و هم به سبزه ها میاد. واسه اینکه رنگ موی مشکی شما جذاب تر به نظر برسه می تونین از هایلایت هایی با رنگ قرمز یا بلوند روشن لا به لاش استفاده کنین. اینطوری زیباییش چندین و چندین برابر میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ ری


رنگ موی مشکی رنگیه که هم به پوست سبزه هم به پوست سفید میاد اما برای پوست های سبزه مناسب تره چونکه باعث میشه صورتشون رو روشن تر نشون بده 

تاریخ ثبت : 1401/11/27

پاسخ مبینا

سمیرا

برای رنگ موی مشکی بهتره پوست صورت روشن باشه و لب ها تناژ قرمزی داشته باشه که اینطوری فرد جوون تر به نظر میرسه و سن اش کمتر دیده میشه برای پوست سبزه بهتره از رنگ های فندقی ‌.شرابی استفاده کرد بیشتر هماهنگی داره 

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


به نظرم موهای یه ذره روشن تر به پوست سبزه بیشتر از رنگ موی مشکلی میاد . 

هر چند به نظر خودم رنگ موی مشکی همچنان خیلی جذاب تره و به پوستای روشن تر بیشتر از پوستای سبزه یا تیره میاد.

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ مریم


به نظر منم رنگ موی مشکی به پوست سبزه نمیاد 

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ ماهک


ببین تعریف آدما از رنگ سبزه باهم فرق داره به نظرم میتونی برای اینکه ببینی چه رنگ مویی بیشتر به صورتت میاد از آپ های آرایشی استفاده کنی که رنک موهای مختلف روی صورتت امتحان می کنه بعضی از آپ ها ام هستن که خودش کمکت می کنه که یه رنگ خوب امتحان کنی به نظرم می تونی راجبش تو گوگل تحقیق کنی ، یا از آرایشگر خودت حضوری مشورت بگیری چون اون قطعا ادمای بیشتری با رنگ پوست تو رو دیده و نطرشون راجب رنگ موها یا نتیجه کارش میتونه تو انتخاب بهتر یه رنگ مو کمکت کنه . 

تاریخ ثبت : 1402/05/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی مشکی به پوست سبزه میاد چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد رنگ موی مناسب برای پوست سبزه

مشاهده کلینیک زیبایی