سوال کاربر

آیا با سیر میشود در خانه بوتاکس صورت کرد

تاریخ ثبت : 1401/03/10
پاسخ سایت

پاسخ سایت


سیر مهمترین ماده گیاهی است که از آن به عنوان بوتاکس خانگی استفاده میشود. خواصی که سیر در خود دارد، موجب می‌شوند تا چین و چروک و افتادگی پوست درمان شوند. برای تهیه ماسک بوتاکس سیر، لازم است آن را کوبید و سپس با مقداری عسل و لیمو ترکیب کرد. ماسک تهیه شده را روزانه می بایست در حدود نیم ساعت روی پوست صورت قرار دهیم تا شاهد اثرگذاری آن باشیم.

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ کوثر


جالبه که بدونین سیر دقیقا مثل آمپول بوتاکس عمل می کنه چونکه سرشار از پروتئین هایی هستش که چین و چروک های صورتو از بین می بره و به جوونسازی صورت خیلی کمک می کنه. واسه تهیه ی ماسک سیر باید اول پوست دو حبه سیر بزرگ رو بگیرین و رنده کنین. یه قاشق غذاخوری بهش آب لیموی تازه و یه قاشق عسل و یه قاشق چای خوری روغن زیتون یا هر روغن گیاهی دیگه ای که دوس دارین اضافه کنین و خوب باهم دیگه ترکیبشون کنین. این مخلوط رو بزنین به صورتتون و بعد از 20 دیقه با آب ولرم بشوریدش و از صورت پاک کنین. یه ماسک دیگه هم می تونین با سیر درست کنین که طرز تهیه این ماسک اینطوریه: یه حبه سیر رو پوست بگیرین و له کنین یا رنده کنین. نصف یه گوجه رو هم رنده کنین و با سیر ترکیبش کنین و بزنین به صورتتون. بعد از یه ربع بشوریدش. این ماسک واسه پاکسازی منافذ پوست فوق العادس! 

تاریخ ثبت : 1401/04/03

پاسخ مبینا

سمیرا

سیر همون کار بوتاکس و انجام میده با این تفاوت که سیر کاملا طبیعیه و مواد مضری نداره .میتونید یکم سیر رو له کنید بعد با عسل قاطی کنید بزنید پوست صورتتون .سیر رو به شکل خوراکی هم میتونید بخورید خواص زیادی داره برای پوست و مو هم عالیه

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ هانیه


بله از سیر میتونید به عنوان بوتاکس استفاده کنید و دوتا مزیت هم داره اول اینکه خیلی هزینه کمتری داره نسبت به بوتاکس دوم اینکه ماده طبیعی هست سیر دقیقا مثل آمپول بوتاکس عمل می کنه چونکه سرشار از پروتئین هایی هستش که چین و چروک های صورتو از بین می بره و به جوونسازی صورت خیلی کمک می کنه. واسه تهیه ی ماسک سیر باید اول پوست دو حبه سیر بزرگ رو بگیرین و رنده کنین. یه قاشق غذاخوری بهش آب لیموی تازه و یه قاشق عسل و یه قاشق چای خوری روغن زیتون یا هر روغن گیاهی دیگه ای که دوس دارین اضافه کنین و خوب باهم دیگه ترکیبشون کنین. این مخلوط رو بزنین به صورتتون و بعد از 20 دیقه با آب ولرم بشوریدش و از صورت پاک کنین.

تاریخ ثبت : 1402/05/13
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا با سیر میشود بوتاکس کرد بوتاکس با سیر در منزل بوتاکس صورت با سیر بوتاکس در خانه با سیر طرز بوتاکس با سیر بوتاکس پیشانی با سیر طریقه بوتاکس با سیر بوتاکس خانگی فقط با سیر

مشاهده کلینیک زیبایی