سوال کاربر

آیا روغن زیتون باعث سفت شدن پوست میشود و روغن زیتون روی و برای سفت شدن پوست تاثیر دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/10
پاسخ سایت

پاسخ سایت


روغن زیتون حاوی مواد مغذی و اسیدهای چرب با کیفیت است. بنابراین از این محصول می‌توان به عنوان راهکار خانگی سفت کردن پوست استفاده کرد. پوست خود را بشویید و کاملا خشک کنید. چند قطره از روغن زیتون را روی نوک انگشتان ریخته و پوست را با حرکات دورانی ماساژ دهید. اجازه دهید که روغن زیتون برای ۸ تا ۱۲ ساعت روی پوست بماند تا نفوذ بهتری داشته باشد. برای رسیدن به نتیجه قابل قبول، این فرایند را هر شب تکرار کنید.

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ N.i


روغن زیتون یک تغذیه مناسب برای پوست است و می تواند در جوانسازی آن نقش مهمی داشته باشد. کافیست از روغن زیتون به طور مرتب استفاده کرد تا تاثیر آن در کیفیت پوست را مشاهده کرد. ضروری است که قبل از ماساژ پوست با روغن زیتون، پوست صورت را بشوییم. 

تاریخ ثبت : 1401/10/10

پاسخ مبینا

سمیرا

ماساژ دادن پوست با این روغن باعث سفت شدن پوست و از افتادگی و شل شدن جلوگیری میکنه .

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ ری


بله اگر در داز مدت از روغن زیتون استفاده کنید و جای مد نظر رو ماساژ بدید باعث سفت شدن میشه ولی حتما باید ادامه دار باشه کارتون

تاریخ ثبت : 1402/04/28

پاسخ ماهک


کلا ماساز صورت باعث سفت شدن پوست میشه و عموما میگن با روعن اینکارو انجام بدین 

روعت زیتونم یکی از آیتم های خوب برای اینکار هستش و پوستتو شفاف تر می کنه اما حتما شیوه صحیح ماساژ صورت یاد بگیر چون انجام اشتباه باعث چروک صورت میشه . 

تاریخ ثبت : 1402/06/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا روغن زیتون باعث سفت شدن پوست میشود روغن زیتون برای سفت شدن پوست روغن زیتون برای سفت شدن پوست شکم روغن زیتون برای سفت شدن پوست صورت

مشاهده کلینیک زیبایی