سوال کاربر

آیا روی موی رنگ شده میشه حنا گذاشت و زدن حنا روی موی رنگ شده تاثیر داره؟

تاریخ ثبت : 1401/03/10
پاسخ سایت

پاسخ سایت


حنا یک رنگ موی طبیعی و تقویت کننده برای موها محسوب می شود. گذاشتن حنا روی موی رنگ شده ممکن است آن نفوذ لازم را نداشته باشد. از طرفی، موهایی که رنگ شده باشند به سختی با حنا رنگ خواهند گرفت. با این حال، اگر هدف از گذاشتن حنا روی موها تقویت آنها باشد، می توان روی موهای رنگ شده حنا گذاشت.

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ m


بعد از رنگ کردن موها ممکنه که احساس کنین موهاتون زبر و خشن شده. اگه می خواین اونارو تقویت کنین و زبری و خشکیشون رو برطرف کنین می تونین از حنا استفاده کنین. اما باید بدونین که به ندرت حنا روی موی رنگ شده یا دکلره شده رنگ می گیره. یعنی ممکنه واسه بعضیا رنگ بگیره و برای یه عده هم نه. به هر حال برای تقویت موها گزینه ی خوبیه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/31

پاسخ N.I


حنا معمولا قدرت نفوذ خوبی در ساقه موهای طبیعی دارد و یک تقویت کننده موثر مو محسوب می شود. میزان نفوذ رنگدانه های حنا روی موهایی که رنگ شدند قطعا کمتر خواهد بود. با این حال، زدن حنا روی موهای رنگ شده مانعی ندارد و فقط نباید انتظار داشت که موها رنگ حنایی بگیرند.

تاریخ ثبت : 1401/04/03
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا روی موی رنگ شده میشه حنا گذاشت حنا روی موی رنگ شده چه رنگی میشه حنا روی موی رنگ شده مشکی حنا روی موهای رنگ شده حنا گذاشتن روی موی رنگ شده زدن حنا روی موی رنگ شده تاثیر حنا روی موهای رنگ شده

مشاهده کلینیک زیبایی