سوال کاربر

بوتاکس بهتر است یا میکرونیدلینگ بهتره و کدام روش زیبایی را انتخاب کنیم؟

تاریخ ثبت : 1401/03/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


گرچه بوتاکس و میکرونیدلینگ دو تکنیک برای جوانسازی پوست هستند، اما این دو فرایندی کاملا متفاوت از یکدیگر دارند. بوتاکس یک راهکار موقت برای از بین بردن چین و چروک پوست است؛ اما میکرونیدلینگ می تواند فواید و کاربردهای گسترده تری در زمینه جوانسازی پوست داشته باشد. میکرونیدلینگ با ایجاد زخم های ریز روی پوست، باعث می شود که پوست بازسازی شده و تمام مشکلات آن از جمله چروک و لک ها برای همیشه و یا حداقل برای مدت زمان طولانی از بین برود.

تاریخ ثبت : 1401/03/08

پاسخ ملیکا


کسایی که دنبال یه روش واسه جوونسازی پوست صورت هستن اغلب بین دو تا گزینه تردید دارن: بوتاکس و میکرونیدلینگ. برای اینکه متوجه بشین کدوم تکنیک واسه پوست شما بهتره باید حتما با متخصص پوست صحبت کنین اما اگه به طور خلاصه بخوام بهتون بگم اگه پوستتون دچار لکه و کک و مک هستش بوتاکس نمی تونه به شما کمک کنه و تکنیک میکرو براتون مناسبه. عوارض جانبی میکرونیدلینگ خیلی خیلی کمتر از بوتاکسه و ظاهر پوست بعد از درمان طبیعی تر به نظر میرسه. به همین خاطر میکرو در مقایسه با بوتاکس به طور کلی بیشتر طرفدار داره و مورد توجه هستش. 

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ مبینا

سمیرا

هر کدوم کاربرد های خودش رو داره . نمیشه گفت کدوم بهتره . مثلا میکرونیدلینگ تمام مشکلات پوستی رو از بین میبره و یه پوست طبیعی بهتون هدیه میده .بوتاکس واسه افرادی که چین و چروک پوستی دارن مفیده و نمیتونه لک و کک و مک رو از بین ببره بنابراین هر کدوم کاربردهای خودشونو داره با توجه به پوستتون میتونید نحوه ی درمان رو انتخاب کنید .

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ ری


میکرو و بوتاکس کاملا دوتا چیز متفاوت هست که  بسته به نیازی که دارید انجامش میدید . بوتاکس تزریق ژل هست که چین و چروک های صورت از جمله دور چشم . خطوط ابرو . خط لبخند و خط اخم رو از بین میببره و هر چند وقت یکبار نیاز به ترمیم داره مثلا هر سه یا شش ماه شما باید دوباره مراجعه کنید و ژل بزن براتون . اما میکرونیدلینگ برای جوان سازی پوست رفع لک های پوستی جای جوش . بستن منافذ پوست کاربرد داره که باید جسلسات درمانی رو با فاصله زمانی یکسان مثلا ده روز یک بار انجام بدید و حداقل شش جلسه نیاز هست تا به درجه درمان که تا هفتاد درصد مشکلات پوستی که باهاش دست و پنجه نرم میکنید رو رفع میکنه. برای انجام هرکدوم از ایناها حتما پیش متخصص برید که خیالتون راحت باشه اصلا توی سالن های زیبایی انجام ندید.

تاریخ ثبت : 1402/03/31
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


بوتاکس بهتر است یا میکرونیدلینگ بوتاکس بهتره یا میکرونیدلینگ

مشاهده کلینیک زیبایی