سوال کاربر

آیا خارش بینی بعد از عمل جراحی زیبایی طبیعی است

تاریخ ثبت : 1401/03/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


خارش بینی پس از عمل بینی اغلب به دلیل تعریق، حساسیت پوست بینی نسبت به چسب و یا ایجاد جوش روی بینی اتفاق می افتد. به طور کلی، خارش بعد از بینی موقت بوده و پس از دو تا سه هفته از بین خواهد رفت. برای کنترل خارش بینی بهتر است بینی را همواره با استفاده از پنبه آغشته با آب و صابون یا الکل تمیز نگه داشت.

تاریخ ثبت : 1401/03/08

پاسخ روژان


بعد از عمل ممکنه که تو ناحیه ی بینی احساس خارش داشته باشین. این می تونه به علت چسب بینی باشه. می تونین با یه پد الکلی پوست ناحیه ی بینی رو اول خوب تمیز کنین و بعد چسب بزنین. اینطوری اگه خارش به علت چسب باشه از بین میره. گاهی اوقات تو ناحیه ی بخیه ها و یا داخل بینی این حس خارش وجود داره که در این صورت نمیشه کاری کرد. شما باید تحمل کنین تا پروسه ی بهبودی شما تموم بشه. 

 

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ مبینا

سمیرا

ممکنه به چسب بینی آلرژی داشته باشید .یا بخاطر عرق کردن پوست چون زیر چسب قرار گرفته .یا بخاطر جوش هایی که اطراف بینی زده شده .از کمپرس آب سرد استفاده کنید .تا زمانیکه زخمتون کامل بسته نشده از کرم ضد خارش استفاده نکنید .

تاریخ ثبت : 1402/01/07

پاسخ ری


بله طبیعی هست بخاطر اینکه شما چسب زدید و ممکنه بینیتون عرق کنه و باعث خارش بشه ، به هیچ عنوان از کرم و اسپری های ضد خارش استفاده نکنید . و برای رفع خارش به دکترتون مراجعه کنید.

تاریخ ثبت : 1402/03/24
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا خارش بینی بعد از عمل طبیعی است آیا خارش بینی بعد از جراحی طبیعی است

مشاهده کلینیک زیبایی