سوال کاربر

نحوه و روش و راه حل رفع قرمزی پوست صورت بعد از لایه برداری چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قرمزی پوست بعد از لایه برداری طبیعی بوده و با ترمیم پوست به مرور از بین می رود. لایه برداری هر چه که عمیق تر باشد، التهاب و قرمزی بیشتری خواهد بود. برای رفع قرمزی صورت بعد از لایه برداری بهتر است از کمپرس سرد استفاده کرد. به طور کلی، هر نوع عملی که موجب تسریع فرایند بهبودی شود، منجر به رفع قرمزی نیز خواهد شد. 

قرمزی پوست صورت بعد از کرم لایه بردار

قرمزی پوست بعد از کرم لایه بردار عارضه ای کاملا طبیعی است. گرم لایه بردار به طوری عمل می کند که سطحی ترین لایه از پوست را تخریب کرده و از بین می برد. این عمل بدیهی است که منجر به سوزش و قرمزی پوست شود. البته کرم های لایه بردار، لایه برداری را به صورت سطحی انجام می دهند و قرمزی پوست در پی آن خفیف خواهد بود. این قرمزی پس از تکمیل دوره درمان به مرور زمان از بین رفته و پوست ترمیم می شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/08

پاسخ ری


بعد از اسفاده از دارو های لایه برداری ممکن پوست های حساس واکنش نشون بدن و قرمز بشه و حس خارش هم داشته باشید ، نکته های زیادی هست باید رعایت کنید ، نباید زیاد لایه بردار روی پوستتون بمونه ، ده دقیقه الی ۱۵ دقیقه زمان مناسبیه ، و بعد از استفاده از لایه بردار حتما حتما از اب رسان استفاده کنید .

تاریخ ثبت : 1401/11/26

پاسخ مبینا

سمیرا

اگه قرمزی سطحی و مختصری باشه کاملا طبیعی و خودش چند دقیقه بعد رفع میشه اما اگه پوستتون خیلی قرمز شد و درد داشت و به خارش افتاد مصرف اش رو فورا قطع کنید و پیش پزشکی که اون لایه بردار رو براتون تجویز کرده برید

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ ری


بعد از لایه برداری برای رفع التهاب  پوست از اب رسان هایی قوی استفاده کنید و گلاب به پوستتون اسپری کنید و حداقل روزی دوبار ترمیم کننده بزنید حتی توی خونم باید ضد افتاب استفاده کنید . و باید اینو در نظر داشته باشید که زود به زود از لایه بردار استفاده نکنید . لایه برداری پوست حتما باید با مراقبت های ویژه ای همراه باشه . چون اگه مراقبت نشه باعث لکه های پوستی میشه . 

تاریخ ثبت : 1402/04/10
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


رفع قرمزی پوست صورت بعد از لایه برداری قرمزی پوست صورت بعد از کرم لایه بردار

مشاهده کلینیک زیبایی