سوال کاربر

خشکی لب بعد از تزریق ژل - علت - درمان آن چیست

تاریخ ثبت : 1401/03/07
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای درمان خشکی لب بعد از تزریق ژل بهترین راهکار استفاده از مرطوب کننده های لب است. لازم به ذکر است که خشکی لب بعد از تزریق به چند دلیل اتفاق می افتد:
•    داشتن آلرژی نسبت به داروی بی حسی
•    استفاده از لوازم آرایشی روی لب
•    لیسیدن لب با زبان به طور مکرر
 

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ مائده


خشک شدن لب ها بعد از تزریق ژل یه عارضه ی خیلی نادری هستش که ممکنه واسه یعضی از افراد اتفاق بیوفته و علتش هم معمولا به خاطر استفاده ی زیاد از رژ لب و مواد آرایشی و یا حساسیت به کرم های بی حسی هستش. بهترین راه حل برای رفع خشکی لب ها استفاده از وازلینه. وازلین خیلی سریع خشکی لب ها رو برطرف میکنه و رطوبت و نرمی رو به اونا برمیگرونه. راهکار دیگه استفاده از روغن های طبیعی مثل روغن نارگیه که به لب ها هم درخشندگی میدن و هم خشکی و پوسته پوسته شدنشون رو درمان میکنن. 

تاریخ ثبت : 1401/06/08

پاسخ مبینا

سمیرا

یکی از عوارض تزریق ژل خشکی لب هاست ‌.علاوه بر خشکی ممکنه باعث پوسته پوسته شدن لبها هم بشه .ممکن دلیلش حساسیت به کرم بی حسی باشه .مدام با زبون به لب هاتون نزنید که بخواید لب رو مرطوب کنید چون همین بیشتر باعث خشک شدنش میشه .از یه بالم لب میتونید استفاده کنید 

تاریخ ثبت : 1402/01/07

پاسخ ری


بعد از زدن ژل برای لب دلایل مختلفی وجود دارد که باعث خشکی لب میشه اول اینکه شما به ژل حساسیت داشتید که البته چیز حل نشدنی نیست میتونید از داروخانه بالم لب تهیه کنید دوم اینکه به طور مککر با زبونتون لبتون رو گاز گرفتید و…..

تاریخ ثبت : 1402/03/23
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


خشکی لب بعد از تزریق ژل علت خشکی لب بعد از تزریق ژل درمان خشکی لب بعد از تزریق ژل

مشاهده کلینیک زیبایی