سوال کاربر

آیا برای عمل جراحی زیبایی بینی باید و نیاز است کاشت ناخن را برداشت

تاریخ ثبت : 1401/03/07
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای عمل بینی لازم است لاک و کاشت ناخن از روی ناخن ها پاک شود. تمیز بودن ناخن به متخصص بیهوشی کمک می کند که سلامتی بیمار را با دقت بیشتری بررسی کند. گفتنی است که رنگ ناخن ها یکی از عوامل مهم تعیین کننده میزان اکسیژن خون است.

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ شیدا


به دلیل مسائل بهداشتی و کنترل رنگ ناخن های فرد بعد از عمل پزشکا اکیدا توصیه دارن که لاک و کاشت ناخن باید برداشته بشه و اگه امکانش هم وجود نداره حداقل باید برای دو انگشت دست و پا این کار انجام بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ N.i


برداشتن کاشت ناخن قبل از عمل بینی از ضروریاتی است که همواره نسبت به آن تاکید می شود. مهمترین علت نداشتن کاشت ناخن در حین عمل بینی این است که ناخن طبیعی می تواند در تعیین وضعیت سلامتی بیمار کمک کننده باشد. البته به دلیل برخی مسائل بهداشتی نیز بهتر است قبل از عمل بینی کاشت ناخن را برداشت.

تاریخ ثبت : 1401/03/15

پاسخ mitra


به صورت کلی نه فقط واسه عمل بینی برای هرعمل دیگه ای شما نباید آرایش داشته باشین. لاک ناخن و کاشت ناخن هم نباید داشته باشین چونکه یکی از مواردی که دکتر می تونه به کمک اون وضعیت بدن رو بررسی کنه رنگ ناخوناس. داشتن لاک وکاشت ناخن مانع این میشه که دکتر متوجه وضعیت جسمانی شما بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ سوگند


یکی از عمل های زیبایی که در دنیا بخصوص ایران انجام می گیره عمل بینیه و همینطور کاشت ناخنم زیاد انجام می شه اگه ناخن کاشته باشین و بخواین عمل بینی انجام بدین حتما باید در روز عمل بدون  ارایش  باشین  لاک  نداشته  باشین 

و حتما حداقل  یه  ناخن  بدون  کاشت و بدون لاک باشه چون دکتر بیهوشی  از روی ناخن  علائم حیاتی رو چک می کنه یعنی باید رنگ ناخن رو بتونن ببینن

تاریخ ثبت : 1401/11/25

پاسخ مبینا

سمیرا

برای هر عملی از روی لب ها و ناخن ها حال عمومی بیمار رو تشخیص میدن . برای همین میگن نباید آرایش داشت اگه کاشت ناخن دارید حد اقل یک دونه از کاشت ناخن هارو بردارید یک دونه انگشت هم برداشته بشه کافیه . آرایش هم داشته باشید خودشون اونجا قبل عمل پاک میکنن 

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


موقع جراحی من ناخنم کاشت بودش، دکترم بهم گفت که بخاطر دستگاه هایی که قرار بهت وصل بشه حتما باید دوتا انگشت دست راستت ( انگشت اشاره و انگشت وسطت) ناخن خودت باشه. اما بقیشون کاشت بودن یا نبودنش مهم نیست .

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ Mary


برای انجام یه سری از آزمایش و وصل کردن یه سری از دستگاه ها تو اتاق عمل حتما باید انگشت وسطت و انگشت سبابت بدون ناخن کاشت شده باشه ولی ترجیحا بهتر قبل عمل کلا ریمو کنی . 

تاریخ ثبت : 1402/02/28

پاسخ ماهک


دکترم بع مک گفت که حتما باید ناخنتو ریمو کنی البته دلیلش انجام یه سری از ازمایشها و دیشب کردن یه سری دستگاه ها بود 

اما دکتر یکی از دوستان گفت بود با ناخن هم اوکیه،  به نظرم اینو از دکترت بپرس 

 

تاریخ ثبت : 1402/05/05

پاسخ لیلا


اره باید برداری چون قبل عمل میگن ناخن نباید کاشت یا لاک داشته باشه 

تاریخ ثبت : 1402/07/01
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای عمل بینی باید کاشت ناخن را برداشت ایا برای عمل بینی کاشت ناخن را برداشت برای عمل باید کاشت ناخن را برداشت کاشت ناخن برای عمل بینی ایا برای عمل بینی باید کاشت ناخن را برداشت چرا برای عمل بینی نباید لاک داشت كاشت ناخن در عمل بيني عمل کاشت ناخن برای عمل بینی نباید کاشت ناخن داشت چرا موقع عمل نباید لاک داشت

مشاهده کلینیک زیبایی