سوال کاربر

قرص اسپیرونولاکتون برای جوش مردان خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/03/07
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قرص اسپیرونولاکتون نمی تواند تاثیری در درمان جوش مردان داشته باشد. علاوه بر این، توصیه می شود که این قرص توسط مردان مصرف نشود. قرص اسپیرونولاکتون منجر به کاهش فعالیت هورمون مردانه می شود که این نوع عملکرد در بدن مردان ممکن است مشکل آفرین باشد.

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ N.i


قرص اسپیرونولاکتون هیچ تاثیری در رفع جوش مردان ندارد. این قرص معمولا برای تنظیم ترشحات هورمون زنان تجویز میشود. اسپیرونولاکتون فقط مناسب خانم هاست و مردان نباید آن را مصرف کنند.

تاریخ ثبت : 1401/08/08

پاسخ مبینا

سمیرا

نه چون هورمونی واسه مردها مناسب نیست .

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ Mary


تا جایی که اطلاع دارن این قرص یه قرص هورمونیه  معمولا خانم ها برای مرتب شدن هورمون های زنونشون استفاده می کنن و تا یه حدی روی  جوش هاشون تاثیر داره ( اگه دکتر تجویز کرده باشه چون اگه مشکل هورمونی نداشته باشی خودش باعث بهم خوردن هورمونی زنونه میشه) انا فکر نمی کنم این روی آقایون موثر باشه چون خیلی وقتا اون جوش ها دلیلش مشکل هورمونیه،  برای همین برای اونا تجویز میشه. 

تاریخ ثبت : 1402/03/16

پاسخ ری


این قرص مصرفش برای اقایون بسیار مضر هست و اصلا توصیه نمیشه . به دلایل مختلف که اصلی ترین دلیلش از کار انداختن هورمون های مردانه هست و اصلا برای جوش نزدن نه تنها مشکل و رفع نمیکنه بلکه میزنه جای دیگه رو هم ناقص میکنه . اگر میخواید مشکل جوش زدن حل بشه بهتره چکاب بدن ممکن هست از کبد چرب باشه و یا حتی تغذیه ی نامناسب.

تاریخ ثبت : 1402/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


قرص اسپیرونولاکتون برای جوش مردان

مشاهده کلینیک زیبایی