سوال کاربر

آیا برای عمل جراحی زیبایی بینی نباید پریود بود و در دوران قائدگی نباید عمل بینی کرد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/07
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قاعدگی شامل دفع شدن مقداری خون از بدن است. اما این خونریزی اختلالی در عمل جراحی بینی ایجاد نمی کند. افرادی که دارای دوره قاعدگی دردناک و شدیدی هستند؛ بهتر است از انجام عمل بینی در این دوره خودداری کنند. با تمام اینها، پریودی به هیچ عنوان بر عمل بینی تاثیر منفی نخواهد داشت.

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ شیدا


پریود بودن هیچ تداخلی با عمل زیبایی بینی نداره اما با توجه به این اینکه در دوران پریودی درد و خونریزی شدیدی وجود داره و همچنین خلق و خو هم تا حدی تغییر می کنه توصیه می کنم یه جوری برنامه ریزی کنین که عمل بینی با دوران پریودی همزمان نباشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ هدیه


دوران پریودی واسه خانوما دوران خیلی دردناکی هستش. درد ناشی از پریودی واقعا اذیت کنندس. به همین علت بهتره که در زمان عمل بینی پریود نباشین اما به صورت کلی پریود بودن هیچ اختلالی رو در روند جراحی بینی ایجاد نمی کنه و اگه هم گفته میشه که بهتره در زمان پریودی عمل نکنین فقط و فقط به این دلیله که خودتون راحت تر باشین و توان جسمانیتون هم بیشتر باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/26

پاسخ کوثر


موقعی که یه خانوم پریوده درد زیادی رو در ناحیه ی شکم و پهلوها احساس می کنه. این درد هم روی وضعیت جسمانیش تاثیر میذاره و هم روی خلق و خوش. علاوه بر این خیلی از افراد تو این دوران خونریزی زیادی رو تجربه می کنن و دچار ضعف بدنی میشن. واسه همین هم باید عمل بینی رو به بعد از پریودی موکول کرد. 

تاریخ ثبت : 1401/03/26

پاسخ مبینا

سمیرا

ربطی نداره میتونید انجام بدید 

تاریخ ثبت : 1402/01/07
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا برای عمل بینی نباید پریود بود آیا برای جراحی بینی نباید پریود بود آیا در دوران قائدگی نباید عمل بینی انجام داد

مشاهده کلینیک زیبایی