سوال کاربر

آیا بوتاکس همان تزریق ژل است و بین تزریق بوتاکس و تزریق ژل چه فرقی وجود دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/07
پاسخ سایت

پاسخ سایت


تزریق بوتاکس و تزریق ژل با وجود برخی از اهداف مشترکی که با هم دارند، تکنیک مجزا محسوب می شوند. بوتاکس با فلج کردن موقت عضلات باعث از بین بردن چین و چروک صورت میشود. یکی از اهداف تزریق ژل نیز حذف چین و چروک پوست است. حجم دهی به بافت پوست که در تزریق ژل اتفاق می‌افتد، مهمترین وجه تمایز بین دو تکنیک جوانسازی پوست است.

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ کوثر


بوتاکس و تزریق ژل هر دوتا روش هایی واسه جوانسازی هستن اما باهم دیگه تفاوت دارن. تفاوتشون هم توی ماده ی تزریقیه. بوتاکس یه نوع سم هستش که باعث فلج شدن عضلات صورت میشه و از حرکتشون جلوگیری میکنه و اینطوری جلوی چروک پوست رو می گیره اما توی تزریق ژل یه ماده ی شیمیایی تزریق میشه به صورت که بهش میگن ژل. این ژل ها هم ماندگاری و انواع گوناگونی دارن. ژل ها فقط خاصیت پرکنندگی دارن و موجب فلج شدن عضلات صورت نمیشن. با این حال بوتاکس در مقایسه با تزریق ژل محبوب تره اما اینکه کدوم روش برای شما مناسب تره همش برمیگرده به نظر پزشکتون. پس برای کسب یه نتیجه ی کاملا ایده آل و رضایتبخش به یه کلینیک معتبر مراجعه کنین تا بعد از بررسی های لازم به شما بگه که کدوم روش واسه شما مناسب تره. 

تاریخ ثبت : 1401/06/25

پاسخ mitra


خیلیا فک میکنن که بوتاکس همون تزریق ژله ولی این دوتا روش کاملا باهم دیگه متفاوت هستن. از بوتاکس معمولا برای رفع چین و چروک های صورت استفاده میشه ولی کارکرد اصلی ژل حجیم سازی صورته. مثلا برای چین و چرئک های صورت و خط لبخند از بوتاکس ولی برای حجیم سازی گونه ها و لب ها از ژل استفاده میکنن. 

تاریخ ثبت : 1401/11/25

پاسخ ری


بله بوتاکسو بهتون تزریق میکنن . که اغلب افرادی که از بوتاکس استفاده میکنن درگیر چین و چروک هستن . که برای رفع این چین چروک از تزریق ژل بوتاکس استفاده میکنند امروزه بیشتر خانم ها جذب این روش میشن و باید بگم که تزریق بوتاکس میتونه یه راهکار خیلی عالی برای جلوگیری از چروک باشه و خانم های بالای 18 سال هم خیلی جذب این روش شدن . بهتره اگه تصمیم دارید بوتاکس تزریق کنید حتما پیش متخصص خوب برید تا از نتیجه و کیفت کار راضی باسید.

تاریخ ثبت : 1401/12/06

پاسخ مبینا

سمیرا

بوتاکس چین و چروک های فعال رو از بین میبره ولی ژل سبب از بین رفتن چین و چروک های دائم و عمیق میشه .به طور کلی ژل یک ماده ی حجم دهنده است 

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بوتاکس همان تزریق ژل است بوتاکس و ژل چه فرقی با هم دارند

مشاهده کلینیک زیبایی