سوال کاربر

آیا رنگ موی دوماسی خوبه

تاریخ ثبت : 1401/03/07
پاسخ سایت

پاسخ سایت


رنگ موی دوماسی از نمونه رنگ موهای ایرانی پرطرفدار و با کیفیت محسوب می شود. این برند از رنگ مو دارای طیف رنگی متنوع بوده و رنگ پذیری بی نظیری دارد. نقطه قوت رنگ موی دوماسی این است که در تولید آن از روغن های طبیعی تقویت کننده همچون روغن زیتون و روغن نارگیل و روغن کنجد استفاده شده است.

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ بهار


همونطور که می دونین کیفیت رنگ مو به مارکش بستگی داره. اگه می خواین یه رنگ موی باکیفیت داشته باشین باید موقع خرید حتما به برند و مارک رنگ موتون دقت داشته باشین. اگه دنبال یه رنگ موی باکیفیت و با یه برند معتبر هستین من رنگ موی دوماسی رو بهتون پیشنهاد می کنم. این رنگ موی فوق العاده محصول کشور فرانسه هستش و از اونجایی که حاوی انواع روغن های گیاهیه کمترین آسیب رو به مو وارد می کنه. بعد از استفاده از رنگ موهای دیگه ممکنه که احساس کنین موهاتون خیلی زبر و خشک و شکننده شده اما رنگ موی دوماسی نه تنها اینجور مشکلات رو واستون ایجاد نمی کنه بلکه موهاتون رو کاملا نرم و لطیف می کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/04

پاسخ شیدا


برندهای مختلفی از رنگ مو تو بازار موجوده اما دوماسی یکی از بهترین برندهاست. این رنگ مو داخل ترکیبش نرم کننده داره و بعد از استفاده ازش موهاتون نه تنها خشک نمیشه بلکه کاملا نرم و لطیف میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی دوماسی خوبه آیا رنگ موی دوماسی خوب است

مشاهده کلینیک زیبایی