سوال کاربر

آیا میکرودرم برای پوست ضرر دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/02
پاسخ سایت

پاسخ سایت


میکرودرم در حالت کلی برای پوست مضر نبوده و برای جوانسازی آن استفاده می شود. میکرودرم تنها در چند حالت برای پوست ضرر خواهد داشت:
•    با مهارت کافی انجام نگیرد
•    در عمق زیادی از پوست اجرا شود
•    به مراقبت های بعد از آن توجه کافی نشود
 

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ N.i


در میکرودرم لایه سطحی و آلوده پوست برداشته شده و پوست کاملا پاکسازی می شود. در این تکنیک برای ترمیم پوست از کرم های آبرسان و ترمیم کننده استفاده می شود. میکرودرم برای پوست حساس لازم است که کاملا با احتیاط و به شکل غیرتهاجمی اجرا شود. عدم رعایت این اصول در میکرودرم برای پوست حساس، می تواند سلامت پوست را تهدید کند.

تاریخ ثبت : 1401/04/26

پاسخ N.i


میکرودرم هیچ ضرری برای پوست ندارد؛ به شرطی که در چهارچوب مطمئن انجام شود. رعایت عمق نفوذ به پوست و اجرای آن در محیطی کاملا بهداشتی، مهمترین اقدامات میکرودرم هستند. البته در شرایطی که پوست حساس باشد، باید در مورد اجرای میکرودرم بسیار محتاطانه عمل کرد. 

تاریخ ثبت : 1401/04/26

پاسخ مبینا

سمیرا

نه تنها هیچ ضرری نداره بلکه واسه جوانسازی پوست عالیه . فقط باید پیش افرادی که تبحر کافی ندارن نرید . جاهایی که اصول بهداشتی رعایت نمیشه و محیط بهداشتی نداره مراجعه نکنید . مراقبت های قبل و بعد و رعایت کنید . با توجه به رعایت این اصول ضرری نداره برای پوست هم عالیه

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا میکرودرم برای پوست ضرر دارد ضرر های میکرودرم چیست میکرودرم چه ضرر هایی برای پوست دارد آیا میکرودرم برای پوست مضر است

مشاهده کلینیک زیبایی