سوال کاربر

برای سفید شدن پوست صورت از چه صابونی استفاده کنیم

تاریخ ثبت : 1401/03/02
پاسخ سایت

پاسخ سایت


صابون های سفید کننده پوست متنوعی تولید شده و در دسترس هستند. بسیاری از این صابون ها کاملا گیاهی بوده و هیچگونه ضرری برای پوست ندارند. از جمله این صابون ها عبارتند از:
•    صابون آلوئه ورا
•    صابون خراطین
•    صوابون زردچوبه
•    صابون زینک اکساید
•    صابون عسل
•    صابون زالو
 

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ مائده


به صورت کلی بهتره که از صابون برای پوست استفاده نکنین چونکه خیلی پوست رو خشک می کنه و باعث ایجاد چین و چروک هم میشه. برای سفید شدن پوست بهتره که از لایه بردارهایی که تو داروخونه ها موجوده استفاده کنین اما خب یه سری از صابون ها هم هستن که خاصیت سفید کنندگی رو دارن مثل صابون عسل و صابون گیاهی آلوئه ورا و صابون زردچوبه. این سه تا صابونی که گفتم جزو صابون های گیاهی به حساب میان و در مقایسه با صابون های دیگه کمتر پوست رو خشک می کنن. صابون سفیدآب هم واسه سفید شدن پوست خوبه. این صابون رو می تونین از عطاری ها هم تهیه کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/04/20

پاسخ مبینا

سمیرا

صابون های زیادی هستن ولی بهتره از صابون هایی استفاده کنید که گیاهی و روشن کننده هستن .چون واسه ساخت اینجور صابون ها از هیچ نوع مواد شیمیایی و افزودنی استفاده نمیکنن .بخاطر همین عوارض و اثرات منفی کمی روی پوست داره.مثلا صابون سفیداب.صابون گیاهی زردچوبه.صابون گیاهی آلوئه ورا . صابون عسل.اینا هم گیاهی هستن هم روشن کننده قوی هستن که باعث از بین رفتن تیرگی پوست میشن .لک و کک و مک رو برطرف میکنن . چین و چروک رو از بین میبرن .جوش و آکنه و جوش سرسیاه رو درمان میکنن .باعث آبرسانی میشه .

تاریخ ثبت : 1402/01/06
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای سفید شدن صورت از چه صابونی استفاده کنیم چه صابونی سفید کننده است کدام صابون ها باعث سفید شدن پوست میشوند

مشاهده کلینیک زیبایی