سوال کاربر

میکرونیدلینگ برای رفع و از بین بردن کک و مک 

تاریخ ثبت : 1401/03/02
پاسخ سایت

پاسخ سایت


کک و مک لکه هایی ناخوشایند هستند که در سطح پوست قرار میگیرند. میکرونیدلینگ همانگونه که در رفع لک های پوستی موثر است، برای درمان و از بین بردن کک و مک هم کاربرد دارد. میکرونیدلینگ با تخریب و متلاشی کردن لایه سطحی پوست، کک و مک را نابود کرده و پوستی جدید به ارمغان می آورد. کک و مک با توجه به شدتی که دارد، می تواند در یک یا چند جلسه از میکرونیدلینگ از بین برود.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ ملیکا


میکرونیدلینگ یکی از روش هایی هستش که برای برطرف کردن لکه های صورت و کک و مک استفاده میشه. تو این تکنیک پزشک یه سری سوزن های ریزی رو به لایه ی درم پوست وارد می کنه که این کار باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین میشه. یکی از مهم ترین مزیت هایی که میکرونیدلینگ داره اینه که در همه ی فصول سال و برای همه ی نواحی بدن قابل استفاده هستش در حالی که تکنیک های دیگه مثل لیزر برای پوست های تیره و در ماه های گرم سال خیلی هم مناسب نیست و دارای محدودیته. 

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ N.i


میکرونیدلینگ یک تکنیک کاربردی و مطمئن برای جوانسازی صورت و برای از بین بردن کک و مک است. میکرونیدلینگ با تخریب لایه آسیب دیده پوست، لایه پوستی جدید و سالم ایجاد می کند. در میکرونیدلینگ از سوزن های بسیار ریز و ظریف استفاده می شود، به گونه ای که هیچ خطری پوست را تهدید نکند.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مبینا

سمیرا

بله خیلی مؤثره بلافاصله بعد درمان متوجه کاهش میزان لک های پوستی خواهید شد.و پوست رو صاف و یکدست میکنه .

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ ری


میکرونیدلینگ یه روش عالی برای از بین بردن جوش ها و اکنه و لک های صورت هست و باید توی انتخاب پزشک دقت کنید و بهترین متخصص و پیدا کنید میکرو باعث میشه 70% جوش ها لک های صورت برطرف بشه و بعدش از یه ترمیم کننده خوبم استفاده کنید حتما نتیجه میبینید 

تاریخ ثبت : 1402/02/18

پاسخ ماهک


کک و مک اگه کم رنگ نیاز نیست این کارو کنی 

من خودم کک و مک دارم اما اگه یه مدت مراعات کنم ، مراقب باشم آفتاب مستقیم به پوستت نخوره از زد آفتاب استفاده کنم اصلا مشخص نیست 

اما اگه خیلی مشخصه و خودتو اذیت می‌کنه میکروندلینگ روش خوبیه. 

اما به نظرم کک و مک خیلی خوشگله :))))

تاریخ ثبت : 1402/05/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


میکرونیدلینگ کک و مک میکرونیدلینگ برای کک و مک صورت مزونیدلینگ برای کک و مک

مشاهده کلینیک زیبایی