سوال کاربر

رفع و از بین بردن موهای زائد با نوره چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/03/02
پاسخ سایت

پاسخ سایت


نوره پودری است که از سالیان دور به عنوان موبر استفاده رایجی دارد. این پودر برای استفاده و قرار گرفتن روی پوست ابتدا با آب ترکیب می شود تا خمیری صاف و یکدست به دست آید. نوره را باید قبل از استحمام مورد استفاده قرار داد. نوره به تدریج موها را نازک می کند و حتی لطافت پوست را افزایش می دهد.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ N.i


نوره به صورت پودر عرضه می شود و برای استفاده باید با آب داغ ترکیب شود. از ترکیب پودر نوره و آب خمیری به دست می آید که قرار گرفتن آن روی پوست منجر به رفع موهای زائد خواهد شد. نوره موهای زائد را به طور موقت از بین می برد و برای ماندگاری باید هر چند وقت یکبار مورد استفاده قرار گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/09/13

پاسخ مبینا

سمیرا

در زمان های قدیم برای از بین بردن موهای زائد از نوره استفاده میکردن من خودم به شخصه ندیدم تا حالا ولی شنیدم قدیمی ها از نوره استفاده میکردن حتی روایت هست در زمان حضرت سلیمان وقتی پای مو دار ملکه سبا رو دید از خدا چیزی خواست که موهای خانم ها رو با اون بشه از بین برد که نوره رو آوردن. 

تاریخ ثبت : 1401/12/29

پاسخ ری


نوره همون واجبیه که الان مثل قدیم اونقدر بو نداره و برای از بین بردن موهای بدنه و خیلی بهتر تیغ هست و برای بدن هم خیلی مفیده که امروزه پی به این خواص بردن . برای سرطان رحم و سینه عالی هست . و باعث کم پشت شدن موهای بدن میشه 

تاریخ ثبت : 1402/02/18
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


رفع موهای زائد با نوره از بین بردن موهای زائد با نوره روش رفع موهای زائد با نوره نحوه از بین بردن موهای زائد با نوره

مشاهده کلینیک زیبایی