سوال کاربر

آیا استخوان بینی بعد از عمل ورم کرد

تاریخ ثبت : 1401/03/02
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا استخوان بینی بعد از عمل ورم کرد

تورم استخوان بینی پس از جراحی بینی اتفاقی کاملا طبیعی است و این تورم تا ماهها ماندگار است. برخی از اقدامات وجود دارند که می تواند از میزان تورم کاسته و مدت بهبودی را کاهش دهد؛ مانند چسب زدن به بینی. این تورم حدود یک سال طول خواهد کشید تا به طور کامل از بین برود.

آیا بعد از عمل بینی استخوان هم ورم میکند

در طی جراحی بینی، جراح معمولا استخوان و غضروف زیر پوست بینی را دوباره تنظیم می کند. فرم دهی به استخوان و غضروف بینی همراه با ضربه هایی انجام می گیرد که بر روی بینی وارد می شود. این ضربات منجر به واکنش بدن و ایجاد تورم در استخوان بینی می شود. ورم استخوان بینی به تدریج از بین رفته و بینی در نهایت فرم اصلی خود را نشان خواهد داد.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ N.i


ورم استخوان بینی اصلی ترین عارضه ای است که در پی وارد شدن ضربه به آن در حین جراحی رخ می دهد. این نوع ورم برای رفع شدن نیاز به زمان دارد و باید اجازه داد که به روال طبیعی خود از بین برود. چسب زدن به بینی یکی از راه حل هایی است که برای کنترل ورم استخوان بینی بعد از عمل انجام می شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ mitra


بله بعد از جراحی بینی متوجه میشید که بینی کاملا متورم شده. این موضوع طبیعیه و واسه همه هست و جای نگرانی نیست. استفاده صحیح از چسب بینی باعث میشه که تورم زودتر بخوابه. به مدت سه چهار ماه بعد از عمل از سیگار و دخانیات و مواد الکلی هم نباید استفاده بشه چونکه تورم رو زیاد میکنه.

تاریخ ثبت : 1401/07/12

پاسخ ری


بعد از جراحی بینی کامل ورم داره و این طبعیه و از،راه کار هایی که پزشکتون گفته حتما به خوبی انجام بدید یکی از این راه کار ها استفاده از،چسب بینی هست که باعث کم شدن ورم بینی میشه در طولانی مدت ، هر چقد بیشتر استفاده کنید نتیجه بهتری روی ورم و فرم بینیتون میبینید.

تاریخ ثبت : 1401/11/26

پاسخ مبینا

سمیرا

تا یکسال جا داره بینی جا بیفته و ورم اش از بین بره و شکل نهاییش مشخص بشه اما اگه بعد یه سال همچنان وجود داشت به عمل جراحی ترمیمی بینی ممکنه نیاز پیدا کنید یا سوهان 

تاریخ ثبت : 1402/01/07
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


ورم استخوان بینی بعد از عمل ورم استخوان بالای بینی بعد از عمل علت ورم استخوان بینی بعد از عمل آیا استخوان بینی بعد از عمل جراحی ورم میکند آیا بعد از عمل بینی استخوان هم ورم میکند

مشاهده کلینیک زیبایی