سوال کاربر

رشد ریش و سبیل با روغن سیاه دانه خوبه و آیا روغن سیاه دانه برای رشد و تقویت ریش و سبیل خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/31
پاسخ سایت

پاسخ سایت


روغن سیاه دانه به دلیل توانایی آن در تقویت رشد مو، روغنی شناخته شده است. این روغن تحریک کننده فولیکول مو است و در نتیجه منجر به رشد مو در پوست سر و همچنین روی ریش و سبیل و ابرو و مژه می شود. برای رشد ریش و سبیل با روغن سیاهدانه باید انگشت اشاره را به روغن سیاه دانه آغشته کرد و سپس آن را روی ریش و سبیل مالید و ماساژ داد. روغن به داخل فولیکول‌ها نفوذ می‌کند و باعث می‌شود تا ضخامت آنها افزایش پیدا کرده و حتی تارهای جدید تولید شوند.

تاریخ ثبت : 1401/01/31

پاسخ ری


روغن سیاه دانه یه روغن فوق العاده هست برای پوست و مو . و خاصیت پر پشت کردن مو سیبیل هم میشه اما باید اینو در نظر بزارید که این روغن ها و ماسک های طبعیی رو باید در طولانی مدت استفاده کنید و در طولانی مدت جواب دهی داره پس روز اول که استفاده کردید منتظر تغییر خیلی زیادی نباشید و مدام با صبر و حوصله انجام بدید چون یه راهکار با هزینه مناسب و جوابدهی هست.

تاریخ ثبت : 1401/12/06

پاسخ م.رستگار


میدونم که برای موی سر خوبه و باعث تقویت ریشش و رشد بهتر مو میشه 

فکر می کنم برای رشید سیبیل و ریش هم خوب باشه 

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ مبینا

سمیرا

برای جلوگیری از ریزش ریش تاثیر داره .آقایونی که ریش هاشون کم پشته اگه بزنن باعث پرپشتی ریش هاشون میشه .موهای ریش و نرم میکنه .براق میکنه موهای ریش .باعث میشه موهای ریش دیرتر سفید بشن.

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ ماهک


بله،  روغن سیاه دانه برای رشد و تقویت ریش و سیبیل تاثیر داره و این روش نیاز داره حتما موقع انجام آن تداوم داشته باشید و یه مدت نسبتا طولانی اونو ادامه برین، البته از ارثی نبودن اون مطمئن  بشین و به نظرم روش های خیلی بهترم برای این کار و۹ود داره. 

تاریخ ثبت : 1402/05/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


تقویت ریش و سبیل با روغن سیاه دانه پرپشت شدن ریش و سبیل با روغن سیاه دانه روغن سیاه دانه برای ریش و سبیل

مشاهده کلینیک زیبایی