سوال کاربر

آیا عملی جراحی یا راهی برای سفید شدن و روشن شدن دائمی پوست وجود دارد

تاریخ ثبت : 1401/01/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا عملی جراحی یا راهی برای سفید شدن و روشن شدن دائمی پوست وجود دارد؟

پوستی که بر اثر آلودگی ها و آسیب های محیطی دچار تیرگی شود، قابل درمان است. عمل های رایجی وجود دارند که برای سفید کردن پوست می توان به سراغ آنها رفت. هر یک از این روشها موجب حذف سلولهای مرده پوست و تحریک پوست برای کلاژن سازی و ایجاد لایه جدید پوستی می شوند. لیزر درمانی و لایه برداری با مواد شیمیایی از جمله عمل های موثر برای سفید شدن پوست هستند.

اما اگر سبزه به دنیا آمده اید و تیره بودن پوست به علت آلودگی و سایر آسیب ها نمی باشد، با توجه که این رنگ پوست در دی ان ای شما ثبت شده هنوز عملی وجود ندارد، اما با توجه به سرعت پیشرفت علم ممکن است به زودی این روش را هم داشته باشیم.

پیشنهاد میشود از روش های موقت استفاده کنید اگر دوست دارید پوستی سفید داشته باشید

تاریخ ثبت : 1401/01/27

پاسخ N.i


پوست را می توان با بسیاری از روش های موقت، سفید و روشن کرد. هیچ یک از این روشها ماندگاری دائم ندارند و تنها با پاکسازی موجب شفافیت پوست می شود. بنابراین، جراحی یا راه دائمی دیگر برای سفید کردن پوست وجود ندارد.

تاریخ ثبت : 1401/09/24

پاسخ مبینا

سمیرا

واسه سفید کردن و سم زدایی پوست از ترکیبات ویتامین ث و داروهای گلوتاتیون استفاده میشه که اونارو به شکل وریدی تزریق میکنن .این تزریقات علاوه بر روشن تر کردن رنگ پوست .ضایعه های پوستی از قبیل خال و اسکار رو از بین میبرن .این مواد پوست رو نرم و مرطوب میکنه .و روی بهبود یافتن پوست تاثیر داره .با از بین بردن چین و چروک ظاهر پوست رو زیباتر میکنه .اگه بعدش جلو نور آفتاب قرار بگیرید اثرات این روش رو کم میکنه .هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید .کسایی که مشکل مربوط به کبد و کلیه دارن مناسب نیست براشون استفاده از این روش

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا عملی برای سفید شدن پوست وجود دارد

مشاهده کلینیک زیبایی