سوال کاربر

اگر لیزر موهای زائد را ادامه ندهیم چه اتفاقی می افتد؟

تاریخ ثبت : 1401/01/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


اگر لیزر موهای زائد را ادامه ندهیم چه اتفاقی می افتد؟

برای از بین بردن دائمی موهای زائد توسط لیزر چند جلسه درمان لازم است و به  اتمام رساندن این جلسات ضروری است. لیزر موهای زائد در صورتیکه تکمیل نشده و نصف و نیمه رها شود، موهای زائد مجددا رشد خواهند کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/27

پاسخ N.i


با ادامه ندادن لیزر موهای زائد و با عدم به اتمام رساندن دوره درمان، باید شاهد بازگشت موهای زائد به وضعیت پیشین باشیم. در حقیقت این تکمیل دوره درمان و شرکت در تمام جلسات لیزر است که منجر به نتیجه مثبت لیزر موهای زائد می شود.

تاریخ ثبت : 1401/04/11

پاسخ مبینا

سمیرا

اگه ادامه ندید این همه زحمت کشیدید هدر میره و موها باز میگرده و دوباره هر وقت بخواید برید باز انگار اصلا نرفتید یعنی انگار اولین جلستونه که میرید از اول باید شروع کنید 

تاریخ ثبت : 1402/01/11

پاسخ ری


بستگی داره چند جلسه رفته باشید . اگه جلسات اخر هستید و ادامه ندید تا یه مدت روند رشد موهاتون پایین میاد و مشکلی پیش نمیاره به شرطی که هر سه ماه یک بار بعد سالی یبار ادمش بدید اما اگر یکی دو جلسه اول هستید اصلا این کارو انجام ندید چون ممکنه موهای شما دو برابر از قبل بشه .

تاریخ ثبت : 1402/03/31

پاسخ ماهک


لیزر روزنه های پوستتو می بنده و یا کوچیکتره می‌کنه اگه چند جلسه بری موهات شاید نازک تر بشه اما طول موهایی که در میاری بیشتر میشه و بهتر اگه میخوای یه نتیجه خوب بگیری ادامه بدی حداقل ۱۲ جلسه اول برو بعدش چندین ماه یه بار میشه . 

تاریخ ثبت : 1402/06/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


اگر لیزر موهای زائد را ادامه ندهیم ادامه ندادن به لیزر موهای زائد ادامه ندادن جلسات بعدی لیزر موهای زائد

مشاهده کلینیک زیبایی