سوال کاربر

آیا تزریق چربی به صورت ماندگار است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا تزریق چربی به صورت ماندگار است؟

ماندگاری چربی تزریق شده به صورت، بر اساس ساختار چربی و سیستم سوخت و ساز هر فرد متفاوت است. به طور کلی، تزریق چربی بیش از هر روش دیگر همچون تزریق ژل و بوتاکس ماندگاری دارد. در صورتیکه در تزریق چربی از بافت های چربی فراوری شده استفاده شود، می توان انتظار داشت که بخشی از آن ماندگاری طولانی مدت داشته باشد.

چربی تزریق شده به صورت از بدن بیمار گرفته می شود و کاملا زنده و مستعد رشد است. این چربی پس از خالص سازی در نقاط مختلف صورت تزریق می شود. بنابراین، می توان انتظار داشت که چربی تزریق شده دارای ماندگاری طولانی مدت باشد. البته گفتنی است که بخشی از این چربی پس از تزریق توسط بدن جذب شده و از بین می رود.

تاریخ ثبت : 1401/01/27

پاسخ ملیکا


چربی یه نوع فیلر یا همون پرکننده هستش که برای حجم دادن به اندام ها و صورت استفاده میشه. تفاوتی که با ژل داره اینه که چربی رو از بدن خود فرد برمیدارن و در قسمت های مختلف تزریق می کنن در حالی که ژل یه نوع پرکننده ی مصنوعی به حساب میاد. نمیشه گفت که تزریق چربی به صورت ماندگاره اما به صورت کلی در مقایسه با روش های دیگه از ماندگاری خیلی بالاتری برخورداره. مثلا میزان ماندگاری تزریق ژل فقط و فقط یک ساله اما روش تزریق چربی بیشتره. در کل میزان ماندگاری تزریق چربی به بدن خود فرد و میزان چربی های تزریق شده بستگی داره و نکته ی مهم دیگه ای که باید بدونید اینه که هرچقدر که فرد کمتر محل تزریق رو دستکاری کنه و ماساژ بده ماندگاری چربی بیشتر میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ مبینا

سمیرا

نه این تزریق ها موقته و معمولا تا یه سال دوام داره

تاریخ ثبت : 1402/01/10
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا تزریق چربی به صورت ماندگار است میزان ماندگاری تزریق چربی به صورت مدت ماندگاری تزریق چربی به صورت تزریق چربی به صورت چقدر دوام دارد

مشاهده کلینیک زیبایی