سوال کاربر

چگونه مشتری کاشت ناخن جذب کنیم

تاریخ ثبت : 1400/09/19

پاسخ مائده


راهکارهای خیلی زیادی وجود داره. یکی از این راهکارها اینه که حتما یه پیج تو اینستا بزنین و کارهاتون رو اونجا به اشتراک بذارین. مشتری مداری واسه جذب مشتری های بیشتر تو این کار خیلی مهمه. سعی کنین که حتما رضایت مشتری هاتون رو به دست بیارین. از مشتری هاتون بخواین که شما رو به بقیه دوستان و آشناها و اعضای فاملیشون معرفی کنن. قیمت های نجومی ندید. قیمت مناسب یکی از راهکارهای جذب مشتریه. تو بازه های زمانی مناسب به مشتری ها تخفیف بدین. خلاقیت به خرج بدین. مثلا می تونین به مشتری های ثابتتون بگید که واسه روز تولدشون کاشت ناخن رو به صورت رایگان براشون انجام میدین. 

تاریخ ثبت : 1401/04/24

پاسخ mitra


اگه کیفیت کار بالا باشه و مشتری راضی باشه به بقیه هم شمارو معرفی می کنه و یه جورایی تبلیغات دهان به دهان صورت می گیره. همونطور که دوستمون گفتن مشتری مداری خیلی مهمه. یکی دیگه از کارهایی که میشه انجام داد آگهی زدن تو اپلیکیشن هایی مثل دیوار هستش و یا تبلیغ توی اینستا.

تاریخ ثبت : 1401/11/24

پاسخ ری


کاشت ناخن شغلی هست که توی این چند سال خیلی از خانم ها به سمتش رفتن و بازار کارش خیلی گرم شده اما باید دقت کنید که اگه این کار و انتخاب کردید باید به نکته هایی توجه کنید ، اول اینکه حتما پیش کسی که تخصص و تجربه داره یادبگیرید و از اول تلاش بکنید که ارتباط خوبی با افراد داشته باشید 

زمانی که شما یک ناخن کار حرفه ای باشید ، مشتری جذب میکنید و این ناخن کار خوب بودن بستگی به تلاشتون داره 

شما میتوند با استفاده از فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام پیج بزنید و با استفاده از تبادل و تبلیغ افراد زیادی و جذب کنید.

تاریخ ثبت : 1401/11/26
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات


مشاهده کلینیک زیبایی