سوال کاربر

آیا تیرگی واژن با لیزر از بین میرود؟

تاریخ ثبت : 1400/09/09
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا تیرگی واژن با لیزر از بین میرود :

روشهای طبیعی گوناگونی در کشورهای مختلف و توسط زنان امتحان میشود تا رنگ بهتری به واژن شان بدهند. مثلا چینی ها برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی شان از نعناع استفاده میکنند یا برخی از ماست و آبلیمو و لایه بردارهای طبیعی برای تحریک کلاژن واژن و خوش رنگ تر شدن آن کمک میگیرند.

اما همه اینها ممکن است موقتی باشد و به همین سبب خیلی از خانمها دست به دامن لیزر میشوند چون مدت زمان ماندگاری روشنی پوست بیشتر است و یکی از راه های خوب در محو کردن این تیرگی هاست که امتحان خود را نیز پس داده استفاده است. لیزرهای مخصوصی برای این کار وجود دارد که طبق مطالعاتی که صورت گرفته در برخی موارد حدود هشتاد درصد یا بیشتر از آن، تیرگی های بدن را از میان میبرد و رنگ بهتری بدان میبخشد. اشعه لیزر به ملانین پوست که نقش موثری در تیرگی آن ایفا میکند،برخورد میکند و آن را محو میکند. شما حتی با یک جلسه کوتاه مدت نیز میتوانید شاهد نتایج خوبی در این مورد باشید. فقط کافیست به یکی از کلینیکهای زیبائی مخصوص این کار بروید و در مدت زمانی کمی در معرض لیزر قرار گرفته و پوست روشنتری داشته باشید.

رفع تیرگی واژن یا کاهش تیرگی واژن با لیزر نیز ماندگاری موقت دارد اما تاثیر و ماندگاری آن بسیار بیشتر از روش های خانگی و... می باشد.

 

دلایل تیرگی واژن :

به طور طبیعی نواحی ای همچون زیر بغل،کناره های ران و آلت تناسلی، تیره تر از سایر نقاط بدن میباشد اما برخی عوامل نیز دست به دست هم میدهند تا رنگی تیره تر و ناخوشایند تری به آن بدهند. معمولا سبک زندگی ناسالم و عدم تحرک و اضافه وزن سبب میشود برخورد و سایش کناره های ران به یکدیگر بیشتر شود و پوست تیره تر گردد. در کنار آن پوشیدن شلوارهای تنگ و استفاده از شورتهای غیر الیافی و بسیار تنگ که راه را برای ورود هوای بیشتر به آلت تناسلی میبندد نیز نقش پررنگی در این تیرگی ایفا میکند. همچنین با افزایش سن و ایجاد تغییرات هورمونی در خانمها،ممکن است واژن شان خوشرنگی و طراوت خود را از دست دهد. البته نباید از نقش ژنتیک نیز به سادگی عبور نمود.

 

معمولا خانمهای خاورمیانه ای که پوستی تیره تر دارند، رنگ پوست نواحی خاصی از بدنشان مانند واژن و زیر بغل شان نیز تیره تر میباشد. یا در برخی افراد تولید ملاتونین شان بیشتر از سایرین میباشد که همین سبب میشود به طور طبیعی نسبت به سایرین از پوست تیره تری به خصوص در واژن برخوردار باشند. استفاده مکرر از ژیلت و تیغ های کهنه و نیز پودر تالک برای رفع موهای زائد نیز به مرور زمان سبب میشود واژنی با ظاهری نامناسب و به حالت کبود و سیاه داشته باشیم. در کنار همه این موارد،برخی از بیماریها همچون قارچ، عفونت های پوستی،اختلال در غدد فوق کلیوی، و کمبود برخی ویتامین ها و املاح معدنی سبب میشود رنگ طبیعی پوست واژن جای خود را به رنگی تیره دهد.

تاریخ ثبت : 1400/09/09

پاسخ احمدی


استفاده از لیزر برای رفع تیرگی واژن یک روش جدید می باشد که در مدت زمان کمی انجام می گرد. نتایج لیزر سریع می باشد و در مدت زمان کوتاهی خود را نشان می دهد. استفاده از لیزر علاوه بر رفع تیرگی واژن و سفید شدن آن به جوانسازی و شادابی پوست شما کمک می کند. و اثرات لیزر طولانی مدت می باشد. 

تاریخ ثبت : 1401/01/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا تیرگی واژن با لیزر از بین میرود

مشاهده کلینیک زیبایی