سوال کاربر

آیا کاشت ناخن در بارداری ضرر دارد؟

تاریخ ثبت : 1400/09/09
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا کاشت ناخن در بارداری ضرر دارد؟

می توان گفت اکثر پزشکان کاشت ناخن را در بارداری توصیه نمی کنند، با توجه به اینکه در آرایشگاه ها ممکن است از مواد شیمیایی قوی گوناگون استفاده شود و دودهای مختلف معمولا در آرایشگاه ها به علت مواد مختلف وجود دارد، توصیه می شود که این کار را به زمان دیگری موکول کنید، مقدار ضرر هایی که متوجه شما خواهد شد به مواردی مثل اینکه چقدر و چه مدت زمانی در محیط حضور داشته باشید، طبیعتا هر چه مدت حضور شما بیشتر باشد ضرر ها می تواند بیشتر باشد، میزان تهویه هوا در محیط به چه شکل است، تهویه خوب هوا می تواند تاثیر گذار باشد، این موضوع که چند بار به این محیط ها مراجعه کنید و در معرض مواد شیمیایی قرار بگیرید نیز تاثیر گذار می باشد.

 

دقت داشته باشید که معمولا موادی که در کاشت ناخن به کار گرفته می شود تقریبا همگی شیمیایی هستند.

 

به طور کلی و خلاصه اکثر پزشکان توصیه می کنند که کاشت ناخن را در بارداری انجام ندهید، تا سلامت جنین شما به خطر نیفتد.

تاریخ ثبت : 1400/09/09

پاسخ احمدی


با وجودی که عوارض مشخصی از کاشت ناخن در زمان بارداری توسط پزشکان کشف نشده است اما توصیه می شود که در زمان بارداری از کاشت ناخن خودداری گردد. یا اگر کسی علاقمند به کاشت ناخن در این زمان می باشد بهتر است با حساسیت بیشتری اقدام یه این کار کند. 

باید در آرایشکاه معتبر این کار را انجام دهید. یا همان آرایشگاهی که قبلا می رفتید به همانجا بروید.

کاشت ناخن را در مکانی که فضای باز بیشتری دارد انجام دهید. زیرا هنگام کاشت ناخن به دلیل ترکیبات مواد، گازهایی تولید می شود که ممکن است برای جنین شما مضر باشد. بنابراین بهتر است در فضای باز انجام دهید و گاز را استشمام نکنید.

تاریخ ثبت : 1401/01/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


کاشت ناخن و بارداری آیا کاشت ناخن برای جنین ضرر دارد آیا کاشت ناخن برای حاملگی ضرر دارد آیا کاشت ناخن برای خانم باردار ضرر دارد آیا کاشت ناخن برای زن حامله ضرر دارد آیا مواد کاشت ناخن برای جنین ضرر دارد آیا کاشت ناخن برای زن باردار ضرر دارد

مشاهده کلینیک زیبایی