سوال کاربر

فواید و خواص هایفوتراپی برای پوست و صورت چیست؟

تاریخ ثبت : 1400/09/09
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

فواید و خواص هایفوتراپی برای پوست و صورت چیست؟

بهتر است ابتدا به صورت مختصر هایفوتراپی را توضیح دهیم، سپس فواید، خواص و مزایای هایفوتراپی را نسبت به سایر روش ها بگوییم.

 

هایفوتراپی چیست؟

در هایفو تراپی، از امواج فراصوت یا همان "اولترا سوند" دستگاه هایفو با فرکانس بالا کمک میگیرند تا بتوانند با استفاده از آن، الیاف کلاژن پوست را تحریک نمایند. این امواج به لایه های زیرین پوست صورت خورده و با استفاده از گرما، کلاژن پوست را منقبض کرده و سلول پوستی را تخریب میکند و همین مساله باعث میشود کلاژن تحریک شده و سعی نماید خود را باز سازی کند. بدین ترتیب بافت پوست به شکلی طبیعی لیفت میشود و ظاهر جوانتری پیدا میکند. کلاژن نوعی پروتئین است که استحکام و قوام پوست ما بستگی زیادی به آن دارد و با افزایش سن و سبک زندگی ناسالم میزان آن کاهش یافته و پوست، شادابی و طراوت خود را از دست میدهد و شل و آویزان میشود.

 

فواید هایفوتراپی برای پوست :

مطالعاتی که درباره تاثیرات هایفو تراپی بر جوانسازی پوست انجام گرفته است، نشان داده این روش تا حد زیادی چروکهای پوست را کاهش داده و صورتی صاف و کشیده را برای فرد به ارمغان میاورد و خطوط چانه را متمایز کرده و سبب میشود گونه ها از حالت افتادگی خارج شده و ظاهر زیباتری پیدا کنند. از هایفو تراپی برای کاهش چروکهای پنجه کلاغی کنار چشم،خطوط عمیق کناره لبها، خطوط خنده و اخم، زاویه دار کردن فک و از میان بردن غبغب نیز استفاده میشود. اگر شما پوستی با منافذی باز دارید که ظاهر نامناسبی به چهره تان میدهد و یا گردن پر چین و چروکی دارید و پلکهای افتاده میتوانید با کمک هایفو تراپی همه این عیوب را برطرف نمائید و چهره زیبا و متفاوت تری را تجربه نمائید.

فواید هایفوتراپی صورت

هایفوتراپی صورت می تواند در نقاط مختلف صورت اجرا شود. از جمله خواص و فوایدی که هایفوتراپی برای صورت دارد عبارتند از:
لیفت صورت
حذف غبغب
حذف چین و چروک سطحی و عمیق
از بین بردن خطوط دور چشم
لیفت پلک و ابرو
پیشگیری از پیری پوست
رفع افتادگی و شلی پوست
 

 

مزایای هایفوتراپی نسبت به سایر روش ها :

از مزیتهای بسیار مهم این روش نسبت به دیگر روشهای جوانسازی پوست در این است که در آن فرد درد کمتری را احساس میکند و برخلاف روشهای جراحی لیفت صورت هیچگونه جای زخمی بر روی پوست باقی نمیماند.همچنین مدت زمانی که فرد در معرض این امواج قرار میگیرد طولانی نیست و مانند روشهای جراحی نیاز به دوران نقاهت ندارد و فرد پس از آن میتواند روال عادی زندگی روزمره خود را ادامه بدهد.مزیت دیگر این روش، در به صرفه بودن و اقتصادی بودن آن است به طوریکه افراد بسیاری میتوانند از آن برای داشتن پوستی جوانتر و با طراوت تر بهره ببرند.

تاریخ ثبت : 1400/09/09

پاسخ N.i


هایفوتراپی تکنیکی کاربردی برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست است. این عمل برای تمام نقاط صورت به خصوص برای نقاط حساس همچون زیر چشم بسیار مناسب است. نتیجه اجرای هایفوتراپی روی صورت، داشتن پوستی سفت و صاف و سالم است.

تاریخ ثبت : 1401/09/24

پاسخ مبینا

نازنین

کاربرد هایی مثل سفت کردن و لیفتینگ پوست گردن .بهبود ظاهر غبغب .درمان افتادگی پلک و ابرو با هایفو ابرو .درمان و کاهش چین و چروک های سطحی پوست صورت .صاف و محکم کردن پوست سینه ها.هایفو تراپی دور چشم برای کاهش چین و چروک .جوانسازی با هایفو. از مزایایی که هایفو داره ماندگاری نسبتا طولانی .هزینه بسیار کم .تعداد جلسات کم .انعطاف پذیری بسیار بالا.یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزین جراحی هست.میشه در هایفو پوست بدن رو سفت کرد.نتایج هایفو رو سریع میتونید مشاهده کنید.

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


فواید هایفوتراپی برای پوست خواص هایفوتراپی برای صورت فواید هایفوتراپی صورت

مشاهده کلینیک زیبایی