سوال کاربر

آیا کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم خوب است؟

تاریخ ثبت : 1400/09/06
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم خوب است؟

می توان گفت کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم انتخاب خوبی است که معمولا توسط پزشکان انتخاب می شود و همچنین نتایج خوبی به دست می آید، به صورت کلی کربوکسی تراپی روش و راه حل خوبی برای رفع گودی زیر چشم در حالت معمولی به حساب می آید، جهت مشاهده متخصص زیبایی و انجام کربوکسی تراپی برای رفع گودی زیر چشم بر روی مشاهده متخصص زیبایی کلیک کنید.

 

معمولا با افزایش سن و یا عواملی چون استرس، ژنتیک، بی خوابی یا پرخوابی، فقر آهن و دلایل زیاد دیگر ممکن است در ناحیه ی پلک پایین و زیر چشم ها گودی های تیره ای بوجود بیایند که دیدن آن ها برروی صورت ناخوشایند است.

هم چنین تیرگی اطراف چشم ها به علت تجمع عروق اطراف چشم و گرفتگی در عروق اشکی با دلایلی مثل آلرژی بوجود می­آید که باعث اختلال در تخلیه ی اشک و سپس تجمع خون در آن ناحیه خواهد شد که در نهایت به علت کمبود اکسیژن موجب تیرگی پوست در این نواحی می­شود.

 

کربوکسی تراپی با هدف افزایش گردش خون و رساندن اکسیژن بیشتر به زیر چشم ها باعث سوخت چربی و جایگزینی الاستین و کلاژن می­شود و به همین طریق باعث رفع چین و چروک زیر چشم، از بین رفتن گودی و همین طور روشن شدن اطراف چشم و پلک ها خواهد شد.

 

دی اکسید کربن با تزریق به زیر پوست انتقال یافته و به دلیل اینکه مقدار معینی از آن همیشه در بدن انسان وجود دارد معمولا درمانی بدون عوارض جانبی و خطر استفاده از مواد شیمیایی است.

در این روش ابتدا بوسیله فیلتراسیون گاز خالص را بدست می­آورند و دی اکسید کربن را بعد از بی حسی پوست بوسیله لوسیون های بی حسی، با سوزن های ریزی به زیر پوست منقل می­کنند. بدن با تشخیص تجمع دی اکسید کربن در این ناحیه سعی می­کند اکسیژن بیشتری برای تصفیه خون به این ناحیه انتقال دهد و بدین شکل اکسیژن رسانی اقزایش خواهد یافت.

این نوع کربوکسی تراپی درمانی سرپایی است و حداکثر ده جلسه بیست دقیقه ای برای انجام آن زمان لازم است.

 

عوارض کربوکسی تراپی برای رفع گودی زیر چشم :

ابتدا پزشکتان را به صورت کامل از سوابق پزشکیتان مطلع کنید، ممکن است این روش برای شما مناسب نباشد و همچنین بتواند بهترین نتیجه را برای شما به دست آورد.

  • خش خش پوست پس از تزریق
  • تورم یا کبودی زیر چشم
  • قرمزی و التهاب در ناحیه تزریق
  • احساس گرما در زیر چشم
  • درد خفیف ناشی از تزریق

از عوارض احتمالی این درمان خواهد بود که پس از چند ساعت به تدریج رفع خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1400/09/06

پاسخ مبینا

نازنین

در این روش co2رو زیر پوست تزریق میکنن که اکسیژن و خون رسانی در اون ناحیه رو افزایش میده .بله واسه از بین بردن گودی زیر چشم عالیه

تاریخ ثبت : 1402/01/06
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم آیا کربوکسی تراپی برای گودی زیر چشم خوب است؟

مشاهده کلینیک زیبایی