سوال کاربر

آیا کربوکسی تراپی باعث چاقی صورت میشود

تاریخ ثبت : 1400/09/05
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا کربوکسی تراپی باعث چاقی صورت میشود؟

در کربوکسی تراپی با استفاده از تزریق دی اکسید کربن به زیر پوست باعث می­شوند که بدن حس کند در این موضع اکسیژن کافی وجود ندارد به همین دلیل با افزایش گردش خون در آن ناحیه میزان اکسیژن را بالا می­برد و در نتیجه با افزایش گردش خون متابولیسم سلولی در پوست افزایش یافته و سبب جوان سازی پوست با تولید کلاژن، از بین بردن چربی های اشباع پوستی و هم چنین روشن شدن آن میگردد.

 

تاثیر کربوکسی تراپی بر چاقی یا لاغری صورت :

همانطور که گفتیم پوست شما با افزایش سلول های خونی فعالیت بیشتری نسبت به قبل از تزریق خواهد داشت و این امر موجب می­شود تا سلول های چربی در اثر این فعاالیت از بین بروند اما این اتفاق به این معنی نیست که صورت شما کاملا لاغر می­شود بلکه در اثر این متابولیسم رشد کلاژن و الاستین پوست افزایش یافته و در پایان پوستی سفت و ارتجاعی خواهید داشت که موجب شکل گیری حالت طبیعی صورت شما خواهد شد.

به طور کلی و در حالت عادی می توان گفت کربوکسی تراپی باعث چاقی صورت نمیشود.

برای چاقی صورت می توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید تا راه مناسب برای چاقی صورت با دستگاه را برای شما شرح دهند، لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان بر روی متخصص زیبایی کلیک کنید.

تاریخ ثبت : 1400/09/05

پاسخ ملیکا


کربوکسي تراپی تکنيکيه که هم میتونه صورتو چاق کنه و هم اینکه باعث کاهش چربی های موضعی جاهای دیگه از بدن میشه.توی این تکنیک گاز دی اکسید کربن به پوست تزریق میشه اما تکنيکاي تزریق این گاز توی قسمت های مختلف پوست و بدن باهم دیگه فرق دارن.برای هر قسمت،فشار،سرعت و جریان گاز دی اکسید کربن متناسب با هدف(چاقی یا لاغري) تنظيم میشه و به خاطر همین با کربوکسي تراپی میشه به اهداف متفاوت لاغری شکم و چاقی صورت دست پیدا کرد!

تاریخ ثبت : 1400/10/10

پاسخ سمیرا

نازنین

در کربوکسی تراپی، گاز کربن دی اسید به بافت های چربی زیر پوست صورت تزریق می شود. این گاز کربن دی اکسید موجب آزاد شدن سلولهای چربی و در نتیجه باعث منحل شدن چربی ها می شود. بنابراین با از بین رفتن این چربی ها، صورت نمی تواند چاق شود و حتی ممکن است لاغری موضعی اتفاق بیفتد.

تاریخ ثبت : 1400/11/26

پاسخ مبینا

نازنین

کربوکسی تراپی یه روش برای لاغری بدن هست .تزریق گاز دی اکسید کربن به چربی بدن باعث تبدیل شدن این گاز به اسید کربنیک میشه .اسید کربنیک با سرعت زیاد شروع به آزاد کردن سلول های چربی میکنه .و باعث لاغری و خوش اندامی میشه .با این روش میشه چربی های اضافی که که در بازو .پا . باسن .صورت و یا سایر نقاط بدن هست رو بدون عوارض از بین ببرید .

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ Mary


خیر ، کربوکسی ترابی یه روش برای لاغری هستش برای همین فکر می کنم  باعث لاغری صورتم میشه .

تاریخ ثبت : 1402/03/06

پاسخ ماهک


کربوکسی ترابی چربی زیر پوست از بین میبره و این تا ۸دی باعث لاغری صورتت میشه 

اما این لاغری به معنی شل شدن پوستت نیستتش بلکه با اضافه کرد کردن دی اکسید باعث روشن و شفاف تر شدن پوستت میشه . 

تاریخ ثبت : 1402/05/26
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا کربوکسی تراپی باعث چاقی صورت میشود کربوکسی تراپی برای چاقی صورت

مشاهده کلینیک زیبایی