سوال کاربر

آیا بعد از تزریق ژل می توان لیزر موهای زائد برای بدن و صورت کرد؟

تاریخ ثبت : 1400/09/05
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا بعد از تزریق ژل می توان لیزر کرد؟

می توان گفت 

با توجه به اینکه جلوگیری از رسیدن گرمای شدید به پوست از جمله قرار گیری در معرض نورخورشید و انجاام حمام داغ و سونا پس از تزریق ژل ممنوع است تا زمانی که تورم و قرمزی ناشی از تزریق از بین برود به هیچ وجه نمی­توان گرمای زیادی را به پوست رساند.

با توجه به اینکه لیزر می­تواند به پوست شما گرما منتقل کند، به تعویق انداختن لیزر بعد از تزریق ژل، از پخش شدن و گسترش ناخواسته ی ژل در زیر پوست جلوگیری می­کند. انجام لیزر بلافاصله پس از تزریق می­تواند باعث تشدید تورم پوست شود و در ناحیه صورت احتمال ایجاد افتادگی پلک نیز وجود دارد. در نتیجه بهتر است تقریبا یک ماه و با مشورت و اجازه پزشکتان، پس از تزریق ژل به نواحی مختلف صورت و بدن جلسات لیزر خود را به تعویق بی­اندازید.

تاریخ ثبت : 1400/09/05

پاسخ N.i


لیزر موهای زائد بعد از تزریق ژل حداقل ۴ تا ۶ هفته ممنوع است. انجام لیزر ممکن است موجب گرم شدن پوست و در نتیجه باعث ذوب شدن و پخش شدن ژل تزریقی شود. بنابراین بهتر است اجازه دهیم که ژل تزریق شده در جای خود تثبیت شده و سپس نسبت به لیزر اقدام کنیم.

تاریخ ثبت : 1401/02/26

پاسخ N.i


انجام لیزر روی پوست بعد از تزریق ژل را حداقل باید تا یک ماه به تعویق انداخت. عدم توجه به این موضوع منجر به نتایج نامطلوب و به هم ریختن ژل تزریق شده بر اثر حرارت لیزر خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1401/03/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بعد از تزریق ژل میتوان لیزر کرد لیزر صورت بعد از تزریق ژل چه مدت بعد از تزریق ژل می توان لیزر کرد تا چه مدت بعد از تزریق ژل نمی توانیم لیزر کنیم آیا بعد از تزریق ژل میشه لیزر کرد تا چه مدت بعد از تزریق ژل نمیشه لیزر کرد

مشاهده کلینیک زیبایی