سوال کاربر

آیا بعد از تزریق ژل می توان لیزر موهای زائد برای بدن و صورت کرد؟

تاریخ ثبت : 1400/09/05
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا بعد از تزریق ژل می توان لیزر کرد؟

می توان گفت 

با توجه به اینکه جلوگیری از رسیدن گرمای شدید به پوست از جمله قرار گیری در معرض نورخورشید و انجاام حمام داغ و سونا پس از تزریق ژل ممنوع است تا زمانی که تورم و قرمزی ناشی از تزریق از بین برود به هیچ وجه نمی­توان گرمای زیادی را به پوست رساند.

با توجه به اینکه لیزر می­تواند به پوست شما گرما منتقل کند، به تعویق انداختن لیزر بعد از تزریق ژل، از پخش شدن و گسترش ناخواسته ی ژل در زیر پوست جلوگیری می­کند. انجام لیزر بلافاصله پس از تزریق می­تواند باعث تشدید تورم پوست شود و در ناحیه صورت احتمال ایجاد افتادگی پلک نیز وجود دارد. در نتیجه بهتر است تقریبا یک ماه و با مشورت و اجازه پزشکتان، پس از تزریق ژل به نواحی مختلف صورت و بدن جلسات لیزر خود را به تعویق بی­اندازید.

تاریخ ثبت : 1400/09/05

پاسخ N.i


لیزر موهای زائد بعد از تزریق ژل حداقل ۴ تا ۶ هفته ممنوع است. انجام لیزر ممکن است موجب گرم شدن پوست و در نتیجه باعث ذوب شدن و پخش شدن ژل تزریقی شود. بنابراین بهتر است اجازه دهیم که ژل تزریق شده در جای خود تثبیت شده و سپس نسبت به لیزر اقدام کنیم.

تاریخ ثبت : 1401/02/26

پاسخ N.i


انجام لیزر روی پوست بعد از تزریق ژل را حداقل باید تا یک ماه به تعویق انداخت. عدم توجه به این موضوع منجر به نتایج نامطلوب و به هم ریختن ژل تزریق شده بر اثر حرارت لیزر خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ ری


خیر بعد از تزیق ژل تا یک ماه ممنوع است.

و اینکه بعد از تزیق ژل برای بهتر موندن ژل باید کمتر در برابر حرارت قرار بگیرید.

تاریخ ثبت : 1401/11/20

پاسخ مبینا

نازنین

حداقل یکماه صبر کنید بعد اینکار و انجام بدید 

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


بعد از زدن ژل فکر نمی کنم لیزر موهای زائد بدن خیلی روی ژل تاثیر داشته باشه 

اما به نظرم برای صورتت ریسک نکن ، بزار یه مدت بعد برای لیزر صورتت اقدام کن ‌

تاریخ ثبت : 1402/02/08

پاسخ Mary


حتما حدود یک ماه باید از تزریقت باید بگذره

بهتر تایم لیزرت مثلا یک هفته قبل از تایم تزریقت باشه اینجوری نگران برخورد تایمشو باهمم نیستی ‌

تاریخ ثبت : 1402/02/28

پاسخ فرزانه


بهتره یکماه صبر کنید بعد لیزر کنید 

تاریخ ثبت : 1402/03/10

پاسخ ماهک


فکر نمی کنم اختلالی ایجاد کنه ولی احتمالا باید یه مدت زمانی صبر کنی چون تا وقتی ژل ثابت نشده باشه فشار یا هر چیزی که باعث تحریکش بشه میتونه باعث حرکت ژل بشه 

بهتر یه تایمی صبر کنی که زلت کاملا ساکن بشه بعدش برای لیزر اقدام کنی یا تایم لیزرت یه مدت عقب بندازی یا اگه هنوز انجام ندادی یه تایمی که حدد ۲۰ تا ۳۰ روز باهم فاصله داشته باشن این دوتاارو انجام بده.

تاریخ ثبت : 1402/05/09
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


ایا بعد از تزریق ژل میتوان لیزر کرد لیزر بعد از تزریق ژل ایا بعد از تزریق چربی میتوان لیزر کرد بعد از تزریق ژل میشه لیزر کرد چند روز بعد از تزریق ژل میتوان لیزر کرد لیزر صورت بعد از تزریق ژل ایا لیزر برای ژل ضرر دارد ایا بعد از بوتاکس میتوان لیزر کرد چه مدت بعد از تزریق ژل می توان لیزر کرد تا چه مدت بعد از تزریق ژل نمی توانیم لیزر کنیم آیا بعد از تزریق ژل میشه لیزر کرد تا چه مدت بعد از تزریق ژل نمیشه لیزر کرد

مشاهده کلینیک زیبایی