سوال کاربر

آیا روغن بچه برای پوست صورت خوب و مفید است

تاریخ ثبت : 1401/01/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن بچه برای پوست صورت خوب و مفید است؟

روغن بچه یک آبرسان قوی برای پوست است. از آنجایی که پوست برای سلامتی و شادابی نیاز به آب و رطوبت دارد، روغن بچه می تواند در این زمینه موثر باشد. البته لازم به ذکر است که بعد از استفاده از روغن بچه، نباید زیر نور آفتاب قرار گرفت. علاوه بر این، پس از مدتی که روغن بچه روی پوست صورت باقی ماند، لازم است پوست را به خوبی شست تا این روغن موجب جذب گرد و غبار به پوست نشود.

تاریخ ثبت : 1401/01/22

پاسخ mitra


بله روغن بچه فقط برای کودکان نیست. افراد بزرگسال هم می تونن از این روغن استفاده کنن. به طور مثال میشه از این روغن به عنوان پاک کننده ی آرایش استفاده کرد. تو فصل سرما که پوست به شدت خشک میشه روغن بچه می تونه باعث نرمی و لطافت پوست بشه. واسه نرمی پوست لب هم میشه از این روغن استفاده کرد. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ مائده


روغن بچه سرشار از ویتامین ای هستش. بنابراین اگه احساس می کنین که پوستتون خشک شده و رطوبتش رو از دست داده می تونین از این روغن به عنوان نرم کننده استفاده کنین. روغن بچه پوست صورت رو کاملا تمیز می کنه وبه همین علت می تونید از این روغن به عنوان پاک کننده ی آرایش هم استفاده کنین. پاک کننده های آرایشی دیگه که تو بازار موجوده اکثرا حاوی مواد شیمیایی هستن که سلامت پوست رو به خطر میندازن اما این روغن از اونجایی که واسه پوست کودک تهیه شده هیچ مواد شیمیایی داخل ترکیبش وجود نداره. برای درمان ترک و خشکی لب ها هم می تونین این روغن رو به پوست لب بمالید. 

تاریخ ثبت : 1401/04/20

پاسخ ری


روغن بچه ا یکه ما برای بدن بچه ها استفاده میکنیم خواص زیادی برای بزرگسالان هم داره هم برای مو هم برای پوست . روغن بچه داری مواد مغذی هست و سرشار از ویتامین e هست و به علاوه اسید های چرب و بخاطر همین برای پوست عالیه و اگر میخواید پوست مرطوب داشته باشید از روغن بچه استفاده کنید که اولین خاصیت این روغن میتونیم بهش اشاره کنیم  و البته باد توجه داشته باشید که نباید پوست حساسی داشته باشید .

تاریخ ثبت : 1401/12/09

پاسخ مبینا

سمیرا

اگه پوست صورت یا بدنتون خشکه میتونید بعد از استحمام به صورت و بدنتون بزنید پوست و نرم و لطیف میکنه 

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ م.رستگار


اگه پوستتون خیلی خشکه یا تو فصل هایی که معمولا پوست خیلی خشک میشه میتونید استفاده کنید 

اما اگه پوستتون خیلی چربه میتونه باعث بیشتر شدن چربی پوست بشه و پوستتون جوش بزنه 

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ فرزانه


همیشه همه ی چیزای خوب رو برای بچه ها تولید میکنن چون برای بچه ها از مواد شیمیایی و قوی استفاده نمیکنن و کسایی که پوست حساسی دارن هم به مشکل بر نمیخورن مثل شامپو بچه  صابون بچه  روغن بچه همه ی این محصولات رو هم میتونید استفاده کنید مثلا همین روغن بچه برای کسایی که پوست خیلی خشکی دارن خوبه 

تاریخ ثبت : 1402/03/15

پاسخ ری


اره چون برای بچه تولید شده و مواد شیمیمای نزدن . پوست صورتم به همون شکل حساس هست و روغن بچه دارای ویتامین ای هست برای صورت خوبه اما باید نکاتی رو در نظر بگبرید که بعد و بل زدن روغن پوست صورتتون رو حتما بشورید . و وقتی روغن روی صورتتون هست در معرض نور خورشید نباشید . و زیاد ازش استفاده نکنید که استفاده بیش از حد هر چیزی ممکن هست اسیب برسونه.

تاریخ ثبت : 1402/03/29

پاسخ ماهک


نه اینکه ضرر داشته باشه ولی من پیشنهادم اینه از یه آبرسان متناسب باپوست خودت استفاده کنی تا روشن بچه

اینجوری هم مطمئن تره هم اگه نیازمند تو سن بالا تر استفاده بشه بهش نمی گفتن روغن بچه 

ولی بازنمودی میدونی، ولی ضرری نداره استفاده کردنش . 

تاریخ ثبت : 1402/06/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا روغن بچه برای پوست صورت خوب است آیا روغن بچه برای پوست صورت مفید است

مشاهده کلینیک زیبایی