سوال کاربر

آیا روغن بچه برای پوست صورت خوب و مفید است

تاریخ ثبت : 1401/01/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن بچه برای پوست صورت خوب و مفید است؟

روغن بچه یک آبرسان قوی برای پوست است. از آنجایی که پوست برای سلامتی و شادابی نیاز به آب و رطوبت دارد، روغن بچه می تواند در این زمینه موثر باشد. البته لازم به ذکر است که بعد از استفاده از روغن بچه، نباید زیر نور آفتاب قرار گرفت. علاوه بر این، پس از مدتی که روغن بچه روی پوست صورت باقی ماند، لازم است پوست را به خوبی شست تا این روغن موجب جذب گرد و غبار به پوست نشود.

تاریخ ثبت : 1401/01/22

پاسخ بهار


بله روغن بچه فقط برای کودکان نیست. افراد بزرگسال هم می تونن از این روغن استفاده کنن. به طور مثال میشه از این روغن به عنوان پاک کننده ی آرایش استفاده کرد. تو فصل سرما که پوست به شدت خشک میشه روغن بچه می تونه باعث نرمی و لطافت پوست بشه. واسه نرمی پوست لب هم میشه از این روغن استفاده کرد. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ مائده


روغن بچه سرشار از ویتامین ای هستش. بنابراین اگه احساس می کنین که پوستتون خشک شده و رطوبتش رو از دست داده می تونین از این روغن به عنوان نرم کننده استفاده کنین. روغن بچه پوست صورت رو کاملا تمیز می کنه وبه همین علت می تونید از این روغن به عنوان پاک کننده ی آرایش هم استفاده کنین. پاک کننده های آرایشی دیگه که تو بازار موجوده اکثرا حاوی مواد شیمیایی هستن که سلامت پوست رو به خطر میندازن اما این روغن از اونجایی که واسه پوست کودک تهیه شده هیچ مواد شیمیایی داخل ترکیبش وجود نداره. برای درمان ترک و خشکی لب ها هم می تونین این روغن رو به پوست لب بمالید. 

تاریخ ثبت : 1401/04/20
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا روغن بچه برای پوست صورت خوب است آیا روغن بچه برای پوست صورت مفید است

مشاهده کلینیک زیبایی