سوال کاربر

آیا روغن سیاه دانه باعث ریزش مو میشود

تاریخ ثبت : 1401/01/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن سیاه دانه باعث ریزش مو میشود

روغن سیاه دانه اغلب به عنوان یک درمان طبیعی برای ریزش مو و جایگزینی برای داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید استفاده می شود. اگر شامپوها، نرم ‌کننده ‌ها و سایر محصولات مربوط به پیشگیری از ریزش مو را مورد بررسی قرار دهیم، خواهیم دید که در اغلب آنها روغن سیاه ‌دانه به ‌عنوان یک ماده فعال برای جلوگیری از ریزش و تقویت رشد مو گنجانده شده است.

تاریخ ثبت : 1401/01/22

پاسخ شیدا


اتفاقا از این روغن واسه کاهش ریزش مو و برطرف کردن موخوره و شوره سر استفاده میکنن. اگه هر زمانی که میخواید به حموم برید، نیم ساعت قبلش کف سر و ساقه ی موهاتون رو به این روغن اغشته کنین به مرور موهاتون ضخیم تر و محکم تر میشه و دچار موخوره و خشکی و شکنندگی نمیشه. کسایی که بعد از استفاده از این روغن ریزش مو میگیرن معمولا به دو علته: یا به این روغن حساسیت دارن و یا اینکه وقتی این روغنو به کف و ساقه موهاشون میزنن خوب نمیشورنش و روغن روی کف سر باقی می مونه که میتونه باعث ریزش بشه.  

تاریخ ثبت : 1401/06/05

پاسخ مائده


نه خود روغن سیاه دونه باعث ریزش مو نمیشه اما متاسفانه یکسری از روغن هایی که به فروش میرسه روغن تقلبی هستن یعنی ناخالصی و ترکیبات دیگه ای داخلشون وجود داره که ممکنه باعث ریزش مو بشه. پس برای خرید حتما دقت داشته باشین که روغنتون اصل باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/06/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا روغن سیاه دانه باعث ریزش مو میشود

مشاهده کلینیک زیبایی