سوال کاربر

برای قرمز شدن لب ها چیکار کنیم و راه حل هایی برای قرمز شدن لب ها

تاریخ ثبت : 1401/01/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای قرمز شدن لب ها چیکار کنیم؟

همونطوری که ميدونيد داشتن لب هایی با رنگ تیره و بی رنگ و خشکیده اصلا خوشایند نیست. واسه رفع این مشکل میشه از انواع و اقسام رژلب های موجود توی بازار استفاده کرد اما رژلب ها هم خالی از مشکل نیستن. توی اغلب رژلب های مختلف، حتی رژ لب های با برنده ای معروف از مواد شیمیایی استفاده شده که واسه بدن فوق العاده خطرناکه. با این اوصاف بهتره که از یک سری روش های طبیعی بی خطر واسه خوشرنگ کردن لب ها استفاده کرد. 
یه روش خیلی موثر استفاده از گلبرگ های گل سرخه. چهار یا پنج عدد از گلبرگ های گل سرخ رو له کنید و روی لب هاتون بذاريد. این کار باعث میشه که به سرعت رنگ لب هاتون به رنگ قرمز در بیاد و خشکی و پوسته پوسته شدن هم برطرف میشه.  روش دوم استفاده از وازلین و آب لیمو هستش. چند قطره آب لیمو رو با وازلین ترکیب کنید و به لب ها بزنید. این کار ضمن لایه برداری، باعث روشن و خوشرنگ شدن لب هاتون میشه. 
 

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ سمیرا

سمیرا

آب لبو برای قرمز شدن لب ها ام خیلی خوبه

تاثیرش خیلی زیاده الان به این نتیجه رسیدم که آب لبو رو با گلبرگ های گل رز میکس کنم

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ مبینا

سمیرا

چندتا تمشک و عسل ارگانیک و ژل آوئه ورا رو داخل یه کاسه بریزید خوب مخلوط شون کنید .تا مثل یه خمیر روون بشه .این خمیر رو روی لبها ماساژ بدید .بزارید ۲۰ دقیقه روی لبهاتون بمونه بعد با آب خنک بشورید 

تاریخ ثبت : 1402/01/07

پاسخ م.رستگار


خوراکی هایی که رنگ قرمز و قالب دارن باعث قرمزی لب میشه 

همچنین خوراکی هایی که اسید دارن مثلا ابلیمو البته در کنار یه چیزی که یکم خنثی کننده باشه که لباتون بعدش نسوزه،  مثل ترکیبش با وازلین یا عسل .

تاریخ ثبت : 1402/01/27

پاسخ ری


توت . تمشک . لبو و ….. چیزای دیگه ای هست که می تونید به صورت طبیعی لباتون رو قرمز کنید و اما شما در طولانی مدت نمیتونید مثل رز لب از این ها استفاده کنید پیشنهاد من برای شما تینت لبه که زمانی که روی لب هاتون میمونه هم بیشتره و زیبایی بهتری هم داره 

تاریخ ثبت : 1402/04/29

پاسخ ماهک


من خودم از لبلو رنگی استفاده می‌کنم هم نمیزاره لب هام خشک بشه تو طول روز هم یه رنگ ملایم و طبیعی داره خیلی وقتا موندگاریشم زیاده و اگه صورتتو نشوری هیچ آسیبی به پوست لبت نمیزنه . 

تاریخ ثبت : 1402/05/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای قرمز شدن لب ها چه کار کنیم راه حل برای قرمز شدن لب ها چگونه لب هایی قرمز داشته باشیم

مشاهده کلینیک زیبایی