سوال کاربر

آیا رنگ موی شرابی نیاز به دکلره دارد 

تاریخ ثبت : 1401/01/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا رنگ موی شرابی نیاز به دکلره دارد ؟

رنگ موی شرابی یکی از پرطرفدارترین رنگ موها هستش که خانوم های جوون عاشقشن! رنگ شرابی در توناژهاي مختلفی وجود داره مثل نوواژه قرمز شرابی، ابي و شرابی فانتزی. این رنگ مو رو می تونید هم با دکلره و هم بدون دکلره درست کنيد اما باید بدانید که اگه دوست دارید دقیقا رنگ موهاتون بنفش شرابی بشه باید قبلش موهاتون رو حتما دکلره کرده باشید اما اگه موهاتون آسیب دیده و یا به هر دلیلی نمی تونید از دکلره استفاده کنید، می تونید بدون استفاده از دکلره هم این رنگ رو ایجاد کنید. 

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ بهار


اینکه رنگ شرابی رو میشه بدون دکلره هم در مو ایجاد کرد بستگی به رنگ موهاتون داره. اگه رنگ موهاتون روشن باشه شاید نیازی به دکلره نباشه اما اگه رنگ موهای تیره ای دارین باید از دکلره استفاده کنین. اگه هم موهاتون آسیب دیده و امکان استفاده از دکلره رو ندارین می تونین از گچ مو استفاده کنین. گچ مو تو رنگای مختلف مثل بنفش بادمجونی و قرمز شرابی و... تو بازار موجوده و به راحتی هر رنگی رو که بخواین می تونین روی مو ایجاد کنین. البته این گچ موها موقتی هستن و زمانی که شما موهاتون رو بشورین این رنگ از بین میره اما مزیتی که داره اینه که شما می تونین هرروز از یه رنگ استفاده کنین و موهاتون هم هیچ آسیبی نمی بینه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ شیدا


رنگ موهای فانتزی مثل شرابی و بنفش و صورتی و.... به دکلره نیاز دارن اما اگه می خواین بدون دکلره این رنگو روی مو بزنین می تونین از رنگ موهای فانتزی موقت استفاده کنین. این رنگ موهای موقت بعضیاشون بعد از اینکه به حموم برین از بین می رن اما بعضیاشونم مدت ماندگاریشون بیشتره و تقریبا تا یه ماه روی مو باقی می مونن. 

تاریخ ثبت : 1401/04/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی شرابی نیاز به دکلره دارد دکلره برای رنگ موی شرابی

مشاهده کلینیک زیبایی