سوال کاربر

آیا مزوتراپي برای رفع و از بین بردن غبغب تاثیر دارد و خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا مزوتراپي برای رفع و از بین بردن غبغب تاثیر دارد و خوبه؟

غبغب چربی زیر پوست هستش که در زیر ناحیه ی چونه ایجاد ميشه. افزایش وزن و سن جزو عوامل ایجاد غبغب هستن،البته عامل ژنتیک هم بی تاثیر نیست. با این حال مزوتراپي یه روش محبوب واسه رفع غبغب هستش. در این روش دارویی متشکل از مواد حل کننده چربی در زیر پوست تزریق میشه و پس از پایان درمان هم نتیجه دائمی و مادام العمره.  بعد از تزریق مواد ممکنه حدود یک ساعت احساس گرما و خارش داشته باشید. حساسیت، تورم و قرمزی هم جزو عوارضی هستن که تا حدود یه هفته با شما همراه هستن و بعد از بین ميرن. 

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ N.i


یکی از مزایایی که مزوتراپی دارد، از بین بردن غبغب است. مزوتراپی به شرطی می تواند غبغب را از بین ببرد که در آن از یک کوکتل مناسب استفاده شود. کوکتل مورد استفاده برای رفع غبغب توسط مزوتراپی باید دارای خاصیت چربی شکنی باشد. مزوتراپی با تخریب بافت چربی تجمع یافته در زیر چانه، منجر به رفع غبغب می شود.

تاریخ ثبت : 1401/04/18

پاسخ مبینا

سمیرا

با استفاده از مزوتراپی میشه با تزریق چربی های اضافی بدن رو از بین برد و پوست رو سفت کرد.مزوتراپی غبغب یه روش تهاجمی هست که با تزریق آنزیم های تجزیه کننده چربی باعث پارگی و از بین بردن سلول های چربی این قسمت میشن و باعث میشه که غبغب از بین بره.

تاریخ ثبت : 1402/01/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا مزوتراپی غبغب تاثیر دارد آیا مزوتراپی غبغب خوبه آیا مزوتراپی غبغب تاثیر دارد

مشاهده کلینیک زیبایی