سوال کاربر

آیا رنگ روی موی خیس میگیره و میشه موی خیس رو رنگ کرد؟

تاریخ ثبت : 1401/01/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا رنگ روی موی خیس میگیره و میشه موی خیس رو رنگ کرد؟

تصور عموم افراد اينه که برای رنگ کردن موها، باید حتما موها خشک باشن چراکه موی خیس نفوذناپذيري رنگ نداره درحالی که کاملا برعکسه!! جالبه بدونيد کوتيکول های مو بعد از خیس شدن بیشتر باز میشن و به همین علت موها ميتونن رنگ بیشتری رو به خودشون جذب کنن. در نتیجه وقتی شما موهاتون خيسه به رنگ کمتری واسه رنگ کردن اونا احتیاج دارید در مقایسه با وقتی که موهاتون خشکه و اینطوری تو مصرف رنگ مو صرفه جویی میشه.

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ mitra


بله که میشه تازه باید بهتون بگم که موهای خیس خیلی بیشتر از موهای خشک می تونه رنگ رو به خودش جذب کنه. علاوه بر این وقتی که موها خیس باشن رطوبت و آب موجود لابه لای موها کمک می کنه که بتونین راحت تر رنگ رو داخل مو پخش کنین. اینم باید بدونین که وقتی موهاتون رو تو حالت خیس رنگ می کنین رنگش روشن تر درمیاد. 

تاریخ ثبت : 1401/04/04

پاسخ شیدا


بله می گیره و جذب رنگ حتی بیشتر از وقتیه که مو خشکه. وقتی که مو رطوبت داره باعث میشه که رنگ بهتر پخش بشه و همه ی تارهای مو رو کاملا پوشش بده. 

تاریخ ثبت : 1401/04/05

پاسخ سمیرا

سمیرا

گذاشتن رنگ روی موی خیس مانعی نداشته و عملی کاملا امکان پذیر است. چه بسا امروزه رنگ کردن موی خیس به عنوان یک تکنیک همواره مورد توجه قرار می گیرد. به نظر می‌رسد که نفوذ رنگ به موهای خیس بیشتر بوده و نیاز به حجم کمتری از رنگ مو وجود دارد.

تاریخ ثبت : 1401/12/29

پاسخ مبینا

سمیرا

اتفاقا رنگ روی مویی که یکم نم داره خوشگل تر و براق تر میشه اما برای دکلره خیس باشه باعث سوزش موها و درد بیشتری میشه 

تاریخ ثبت : 1402/01/09
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ روی موی خیس میگیره رنگ کردن موی خیس آیا میشه موی خیس رو رنگ کرد

مشاهده کلینیک زیبایی