سوال کاربر

از بین بردن موهای زائد با خمیر دندان چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


از بین بردن موهای زائد با خمیر دندان چگونه است؟

خمیر دندان می تواند موهای زائد را از بین برده و فرایند رشد مجدد آنها را بسیار طولانی کند. برای تهیه یک ماسک خمیر دندان برای از بین بردن موهای زائد، می توان از یک قاشق خمیردندان، یک قاشق آرد نخودچی و چند قطره شیر استفاده کرد. این ترکیب برای اثرگذاری باید 15 تا 20 دقیقه روی موهای زائد مانده و سپس با آب ولرم شستشو داده شود.

جهت مشاهده فیلم بر روی فیلم از بین بردن موهای زائد با خمیر دندان کلیک کنید.

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ شیدا


اگه هزینه ی لیزر و اپیلاسیون رو ندارین خیلی راحت با این روشی که بهتون می گم می تونین موهای زائد رو از بین ببرین. برای تهیه ی ماسک خمیر دندون شما به یه قاشق غذاخوری میر دندون و 4قاشق چای خوری شیر و 2 قاشق غذاخوری آرد نخودچی احتیاج دارین. همه این موادی که بهتون گفتم رو داخل یه طرف بریزین و خوب باهنم دیگه ترکیبشون کنین تا مثل خمیر دربیاد. بعد به پوستتون بزنین و یه پارچه ی نخی بذارید روش تا بچسبه. بعد از اینکه پارچه به خوبی چسبید در خلاف جهت رویش مو بکشیدش. این کارو دوسه بار انجام بدین تا در نهایت همه ی موهای زائد برداشته بشن. 

تاریخ ثبت : 1401/04/05

پاسخ مبینا

سمیرا

به نظر من اگه هزینه لیزر ندارید  و میخواید موهاتون از ریشه در بیاد اگه نمی‌تونید اپیلاتور بخرید و با هزینه کم میخواید انجام بدید همون پولی که میخواید بدید خمیر دندان بدید موم با خیال راحت موهاتون و بردارید به نظر من خیلی بهتر از خمیر دندانه

تاریخ ثبت : 1401/12/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


از بین بردن موهای زائد با خمیر دندان

مشاهده کلینیک زیبایی