سوال کاربر

آیا روغن سیاه دانه برای دوران قاعدگی و تسکین درد پریود خوبه؟ و تاثیری دارد

تاریخ ثبت : 1401/01/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن سیاه دانه برای دوران قاعدگی و تسکین درد پریود خوبه؟

در بسیاری از مطالعات، ثابت شده است که استفاده موضعی از روغن سیاه دانه خالص باعث تسکین درد و ناراحتی قاعدگی می شود. رفع انقباض رحم و گرفتگی‌ های قاعدگی از دیگر مزایای فوق العاده روغن سیاهدانه است. از روغن سیاه دانه برای تحریک قاعدگی در دختران و زنانی که عادت ماهانه نامنظم یا دیررس دارند نیز استفاده می شود. توصیه این است که در استفاده از روغن سیاهدانه برای قاعدگی در مورد دوزها و تداخلات دارویی با پزشک مشورت کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/21

پاسخ N.i


روغن سیاهدانه عملکرد مثبتی در تسکین دردهای قاعدگی دارد. با ماساژ دادن شکم توسط روغن سیاهدانه می توان به تسکین دل درد و دل پیچه های مربوط به قاعدگی دست یافت. همچنین مصرف خوراکی روغن سیاهانه در تسکین درد قاعدگی و همچنین در تنظیم دوران پریود موثر است. روغن سیاهدانه را به طور برابر با عسل مخلوط کنید و روزانه یک قاشق چایخوری از آن را میل کنید.

تاریخ ثبت : 1401/11/08

پاسخ مبینا

سمیرا

استفاده از این روغن باعث تنظیم شدن چرخه ی قاعدگی میشه. روغن سیاهدانه برای سرطان دهانه رحم هم خوبه .روغن سیاهدانه برای درمان درد رحم و زایمان خوبه .مصرف سیاهدانه برای باز شدن قاعدگی خوبه .سیاه دانه در دوران پریودی برای باز شدن سریع قاعدگی مناسبه. برای درد های زمان قاعدگی مناسبه

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ Mary


اره برای کم شده درد خیلی موثره ، به نظرم چون تو دوره قاعدگی نیازه قسمت زیر شکمتون حتما گرم نگه داشته باشه و این کار به کم شدن درد خیلی کمک میکنه و روغن سیاه دونه ام کمک می‌کنه که قسمت موضعی که با روغن چرب شده گرم بشه میتونه برای دوران قاعدگی پیشنهاد خوبی باشه. 

تاریخ ثبت : 1402/03/01

پاسخ ری


سلام بله هم باعث تسکین درد میشه هم اینکه باعث روی نظم افتادن قاعدگی هست اگر که قاعدگی دیر رس یا زود رس دارید سیاه دانه انتخاب خوبی هست ، کنار دمنوش های گرمی مثل ذعفرون ، مثل بابونه و رازیانه

تاریخ ثبت : 1402/04/31

پاسخ هانیه


فکر میکنم تا حدودی موثر باشه چونکه توی این دوران باید بدن مخصوصا زیر شکم گرم نگهداریم برای همین میتونه عالی باشه و درد و تسکلیصن بده البته شما از دمنوبش های زشیادی مثل بابونه و پونه و ذعفرون میتونید استفاده کنید.

تاریخ ثبت : 1402/05/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن سیاه دانه برای قاعدگی روغن سیاه دانه برای پریود روغن سیاه دانه برای تسکین درد قاعدگی

مشاهده کلینیک زیبایی