سوال کاربر

آیا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی میتوان نفس کشید

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی میتوان نفس کشید؟

گاهی ممکن است تنفس بعد از بینی با اختلال رو به رو شده و سخت شود. عملی که در آن بینی بسیار کوچک شده و مجرای بینی ضعیف شود، منجر به عملکرد ضعیف بینی و تنفس ضعیف خواهد شد. اما اگر عمل بینی با رعایت تمام استانداردها انجام شود، تنفس بعد از جراحی نه تنها مشکل نخواهد بود که بهبود نیز می یابد.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


تورم بینی و تجمع مخاط در داخل بینی از جمله عواملی هستند که سبب اختلال در تنفس بعد از عمل بینی می شود. این عوارض به مرور از بین رفته و اختلال در تنفس نیز برطرف میشود. بنابراین با به پایان رسیدن دوره نقاهت عمل بینی، می‌توان به راحتی نفس کشید. باید توجه داشت که عواملی همچون کوچک کردن بیش از حد بینی می توانند پس از اتمام دوره نقاهت نیز در تنفس اختلال ایجاد کند.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ ملیکا


مشکلات تنفسی بعد از عمل بینی در خیلی از افراد ایجاد ترس کرده و باعث شده که از جراحی بینی فرار کنن اما باید بگم که بسته شدن راه های تنفسی بعد از عمل معمولا دائمی نیست و بعد از مدت خیلی کوتاهی هم برطرف میشه کاملا. در واقع خیلی از مشکلات تنفسی بعد از عمل جزو عوارض طبیعی جراحی هستش و به زودی برطرف میشه. به طور مثال یکی از علت های تنگی نفس وجود لخته های خون داخلی بینی هستش که بعد از دو هفته از بین میره. 

تاریخ ثبت : 1401/03/03

پاسخ سمیرا

سمیرا

تقریبا تا یک هفته بعد از عمل بینی نفس کشیدن سخت و اگه از تامپون استفاده شده باشه غیر ممکنه

ولی بعد از یک هفته که تامپون رو در میارن نه تنها میتونی نفس بکشی که حتی اگه از قبل مشکل تنفسی داشتی ام حل میشه

تاریخ ثبت : 1401/03/13

پاسخ روژان


بعد از عمل بینی ممکنه که تا یه مدت یه ذره نفس کشیدن براتون سخت باشه. این به علت تورم و وجود لخته های خون داخل بینیه. واسه رفع مشکل تنفس می تونین با سرم نمکی داخل بینی رو شست و شو بدین. توجه داشته باشین که شست و شوی داخل بینی خیلی مهمه. شست و شوی بینی از بروز عفونت و بوی بد داخل بینی جلوگیری می کنه. به غیر از این راهکار می تونین از گوش پاک کن واسه خارج کردن لخته های خون و مخاط جمع شده داخل بینی استفاده کنین. البته باید توجه داشته باشین که گوش پاک کن رو نباید خیلی داخل هم فرو ببرین چون ممکنه آسیب به بینی بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بعد از عمل بینی میتوان نفس کشید نفس کشیدن بعد از عمل بینی تنفس بعد از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی